Sylwester z Watergate w Sali Gotyckiej – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Słynna berlińska marka Watergate drugi rok z rzędu sygnować będzie imprezę sylwestrową w Sali Gotyckiej we Wrocławiu. Zagrają Ruede Hagelstein i Matthias Meyer. Bilety już w sprzedaży!

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Sylwestra, sygnowanego marką berlińskiego klubu i wytwórni Watergate, dobrze znane wrocławskim klubowiczom ekipy Urbanum i Suck My Bass ponownie postanowiły sięgnąć po reprezentację jednego z najpopularniejszych klubów na świecie.

Muzycznie to była perfekcyjnie poprowadzona noc, każdy występujący dj doskonale wiedział po kim i przed kim będzie mu dane zagrać – tak pisaliśmy w naszej relacji z imprezy sylwestrowej w ubiegłym roku. W tym nie zapowiada się inaczej – organizatorzy postawili na sprawdzonego w 2014/2015 Ruede Hagelsteina, któremu będzie towarzyszyć kolega z Watergate, Matthias Meyer (na zdjęciu głównym).


Suck My Bass i Urbanum wystawili także swoje silne reprezentacje. Headlinerów wspomogą myself, Jacek Grzebisz & Kuba Korta oraz Juerga. A to wszystko w imponujących murach Sali Gotyckiej, która tego wieczoru będzie kipiała od dekoracji, wizualizacji i świateł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →