Warsztaty Ableton Live 2011 – Poznań

3 787
Wydarzenie
Warsztaty Ableton Live 2011 – Poznań

Już po raz drugi w Poznaniu Fundacja Rozwoju Talentów organizuje Warsztaty Ableton Live. Czerwcowe zajęcia dla początkujących i zaawansowanych w kontenerART poprowadzi Bartosz Szczęsny. Zapraszamy!

Warsztaty Ableton Live to szansa na poznanie procesu tworzenia muzyki elektronicznej na poziomie podstawowym (23.06) oraz szlif już posiadanych umiejętności na poziomie zaawansowanym (24.06) na przykładzie oprogramowania Ableton Live 8. Warsztaty, już po raz drugi, poprowadzi Bartosz Szczęsny.

Pierwszego dnia poznacie m.in. podstawy potrzebne do rozpoczęcia własnej działalności muzycznej za pomocą programu Ableton Live oraz dowiecie się jaki typ sprzętu warto kupić.

Drugiego dnia odbędą się warsztaty dla grupy zaawansowanej. Będzie to spotkanie najbardziej zaawansowanych producentów muzycznych z Poznania i nie tylko. To doskonała okazja by się poznać, wymienić wiedzą i zastanowić co zrobić, by skuteczniej konkurować z zachodnimi twórcami.

Warsztaty odbędą się 23 i 24 czerwca o godzinie 16:00. Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy wysłać zgłoszenie pod poniższy adres email:

ZAPISY: [email protected]

Więcej:

23, 24.06 (czwartek, piątek) Warsztaty Ableton Live @ KontenerART, Poznań