Warszawska Impreza Basenowa w sobotę w ISKRZE

686
Zapowiedzi
warszawska impreza basenowa

ISKRA Pole Mokotowskie w najbliższą sobotę - 27 lipca zaprasza na Pool Party w polskim wydaniu, czyli Warszawską Imprezę Basenową. Sprawdźcie szczegóły.

Warszawska Impreza Basenowa po raz kolejny w ISKRZE

Warszawska Impreza Basenowa to cieszący się dużym zainteresowaniem cykl imprez w ISKRZE Pole Mokotowskie. W najbliższą sobotę będzie można ponownie poczuć się jak na imprezie nad basenem w amerykańskim filmie – stroje kąpielowe i drinki z palemką. Sprawdźcie, jak wygląda Pool Party w wydaniu „po polsku”.

Podczas wydarzenia najlepsze letnie kawałki zaserwują Wam muzyczni ratownicy w składzie: Kuvau, Bamzoo, Oskar i DJ BTR.

warszawska impreza basenowa

Klub ISKRA Pole Mokotowskie znajduje się na terenie dawnych Basenów Skry, które przed laty przyciągały tłumy warszawiaków spragnionych wypoczynku nad wodą.

Dawne baseny Skry

Warszawska Impreza Basenowa ma na celu kultywowanie tradycji tego miejsca. W latach 70., w czasach świetności Basenów Skry nazywanych wówczas targowiskiem próżności Warszawiacy całymi dniami oddawali się zabawie w strojach kąpielowych.

W latach 70-tych na odkrytych basenach SKRY spędzano całe dnie. Wokół, wtedy jeszcze dzikiego, zielonego Pola Mokotowskiego, można było poczuć się jak na zasłużonym wypoczynku. Imprezy basenowe cieszyły się zainteresowaniem od dawna!

Wejściówki kosztować będą 10 PLN. Darmowy wstęp obowiązuje po zapisaniu się na listę FB (do 23:00) oraz osoby, które przyjdą w strojach kąpielowych.

Nie obawiajcie się! This night the DJs save your life!