Danger główną gwiazdą Warsaw Music Week 2017 – BILETY

Wydarzenie

Poznaliśmy daty tegorocznego festiwalu Warsaw Music Week oraz jego główną gwiazdę, którą jest francuski specjalista od elektroniki - Danger. Bilety na jego koncert są już w sprzedaży.

W dniach 5-7 października w Warszawie niezależne wytwórnie i labele znów będą miały szansę zaprezentować artystów i premierowe wydawnictwa. Tegoroczna 8. edycja festiwalu Warsaw Music Week obfituje w nowości. Do współpracy włączyła się nowa na polskim rynku agencja koncertowa Fource. Dzięki niej do line-upu festiwalu dołączył ukraiński zespół DakhaBrakha.
05.10.2017 | DakhaBrakha | Progresja
Rok 2017 to również zmiany organizacyjne. Promotorem festiwalu, obok agencji Good Music, został warszawski klub Progresja. W ramach WMW na jego scenie zobaczymy nie tylko wymieniony już wyżej zespół DakhaBrakha, ale także headlinera festiwalu – Dangera (na zdj. głównym).
Podczas Warsaw Music Week 2017 odbędą się showcase’y wydawnictw, które jeszcze nie miały okazji zaprezentować się w ramach festiwalu, takie jak Brennnessel, Wydawnictwo Agora czy Fonobo. Po raz drugi z rzędu swoich artystów zaprezentuje Requiem Records. Absolutną premierą będzie showcase sygnowany przez muzyczny kanał telewizyjny Vevo.
Do listy klubów festiwalowych dołączają dwa nowopowstałe miejsca na mapie Warszawy: Grizzly Bar i BARdzo bardzo.
Warsaw Music Week to również platforma networkingowa dla przedstawicieli branży muzycznej. W ramach Warsaw Music Week PRO tym razem odbędzie się cykl warsztatów w Centrum Kreatywność Targowa na warszawskiej Pradze.
Więcej informacji już wkrótce.
Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →