Warsaw Electronic Festival – relacja + konkurs!

News

W minioną sobotę, 6 grudnia 2008 w Warszawie odbyła się kolejna edycja Warsaw Electronic Festival. Zobacz relację.

Mikołajkowa edycja podzielona była na dwie części, z których pierwsza – bardziej ambientowa odbyła się w Zachęcie. Posłuchać można było występów Vasena Piparjuuri, Krzysztofa Orluka, Nejmano,  Pierzak / Mitka / Nasung,  Minoo + Zawadzki oraz duetu Lady Aarp. Kameralną atmosferę ciemnej sali Zachęty dopełniły świetne wizualizacje Pani K. Na scenie oprócz laptopów pojawiły się również takie instrumenty jak gitara czy perkusja.

Nie ma co się rozpisywać nad każdym z występów, ponieważ wszystkie były na bardzo wysokim poziomie. Wisienką na torcie okazał się ostatni występ pierwszej części sobotniego festiwalu a mianowicie Lady Aarp. Do elektroniczno – dubowych bitów Sebastiana Witkowskiego dogrywane były na żywo anielskie dźwięki harfy celtyckiej, o które zadbała Kasia Kolbowska.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Druga część wieczoru odbyła się w Mandali… która… chyba dawno nie widziała takiej ilości ludzi! O miejscach siedzących można było zapomnieć, tuż po 22 ciężko było znaleźć skrawek wolnego parkietu żeby stać!

 

 

Jako pierwsza wystąpiła An On Bast która podkręciła temperaturę, po niej Capitan Commodore, który doprowadził już do wrzenia. Kolejka do baru przypominała Wielki Chiński Mur. Projektów Kamp , Avell  oraz innych niestety nie dane mi było posłuchać, z wielkim żalem musiałem opuścić wypełnioną do granic możliwości Mandalę.

 

 

O tym co się działo dalej, oraz o wielu innych rzeczach związanych ze sceną WEF dowiedzieć się możecie z oficjalnej strony http://www.wef.pl/ oraz forum http://wef.pl/forum/. Warto tam zajrzeć, ponieważ oprócz dyskusji znajdziecie tam zdjęcia, a jeśli ktoś dobrze poszuka, ma szansę znaleźć zapis sobotnich koncertów do ściągnięcia w całkiem niezłej jakości zupełnie za darmo.

 

KONKURS!!!


Dzięki  uprzejmości organizatorów WEF mamy dla was Konkurs, w którym do wygrania są płyty CD . Wystarczy podać minimum trzech artystów, którzy wystąpili na sobotnich koncertach w Zachęcie i Mandali. Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem przesyłajcie na [email protected]

 

Foto by zvier

 

 

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →