Warehouse Show: polski Boiler Room już wkrótce – BILETY!

Wydarzenie

21 lutego odbędzie się inauguracyjna impreza polskiego odpowiednika Boiler Room - Warehouse Show - z udziałem Matta Tolfrey'a! Bilety na to wydarzenie dostępne są wyłącznie na Muno.pl!

Warehouse Show to pierwsza tego typu telewizja w Polsce, gdzie na żywo za pośrednictwem Internetu będzie można oglądać występy znanych DJów i producentów z kręgu muzyki elektronicznej. Każda z imprez odbywać się będzie w wyjątkowych i klimatycznych miejscach, które na co dzień nie spełniają funkcji lokali czy klubów. Pierwsza odsłona wydarzenia odbędzie się w dawnej Młotowni w Tychach.
Otwarcie Warehouse Show to także I Before Próba Dźwięku Festiwal! Podczas transmisji ogłoszone zostaną nazwiska artystów, którzy wystąpią w dniach 23-26 czerwca na trzeciej edycji festiwalu.
Główą gwiazdą pierwszej odłony Warehouse Show będzie niezwykle utalentowany DJ i porudcent Matt Tolfrey. Wspierać go będą Adam Zasada oraz Cocolino.
Bilety na to wydarzenie dostępnę są wyłacznie za pośrednictwem Muno.pl. Radzimy się spieszyć gdyż ich ilość jest ograniczona.
Miejsce: Browar Obywatelski – Tychy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →