Elektroniczne Walentynki

News

Czy wiecie już gdzie spędzicie Walentynki? Jeśli nie to przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych imprez, ktore będą miały miejsce w najbliższy weekend w największych polskich miastach.

Na brak propozycji na spędzenie klubowych walentynek nie możemy w tym roku narzekać. W naszym imprezowym kalendarzu znajdziecie szereg 'miłosnych wydarzeń’, które będą miały miejsce w najbliższy weekend w niemal każdym polskim klubie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was listę najciekawszych imprez z udziałem zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kliknij na jedno z poniższych miast, aby zobaczyć najciekawsze imprezy!

 

WARSZAWA | POZNAŃ | KRAKÓW | ŁÓDŹ | WROCŁAW

 

WARSZAWA

Na początek nasze oczy skupiają się na Warszawie. Stolica przygotowała dla nas imprezy m.in. z udziałem takich gwiazd jak: Ozgur Can, Equinox, Little Dragon, Kasper oraz Robert Hood.

 

12-02-2010 – Fruit Machine & Lifebar pres. Valentine’s Day with OZGUR CAN! – PIEKARNIA

Ozgur Can ma na swoim koncie setki wydań płytowych. Jego produkcje ukazały się w największych labelach naszego globu od minimalowych wytworni Cocoon Records po progresywne labele takie jak Global Underground, Armada czy Electronic Elements. Jako jeden z niewielu był w stanie wyprodukować aż 150 utworów w ciągu roku co daje nam średnio utwór na nieco ponad dwa dni. Oprócz niego na imprezie usłyszymu także:  Fusion F, Peres, Simon S., Come T, Tika Milano, Andrew aka Sincz oraz Karl Mar.

 

 

12-02-2010 – Break Particles 3 Feat. EQUINOX – CDQ

Idea, która przyświeca cyklom Break Particles to ciągłe poszukiwanie natchnień oryginalną muzyką drum’n’bass w dzisiejszej muzyce tanecznej oraz odpowiednio złożonej rytmiki i wyszukanego podkładu, tj. kombinacji, która da radość nie tylko ciału, ale i duszy. Tradycyjnie na górnej scenie alternatywnej będzie można usłyszeć dźwięki na żywo –  w elektronicznej oprawie muzycznej : głownie idm, 8bit i drill’n’bass. Na scenie głównej zaś, wystąpi specjalny gość – dj , producent i promotor z samego serca UK, tj. Londynu – Marlon Dean Sterling aka EQUINOX, założyciel Scientific Wax.

 

 

12-02-2010 – Esperanza Night: KASPER (Madryt/ Hiszpania) – POWIĘKSZENIE

Główną atrakcją i gwiazdą wieczoru „Esperanza Night” w warszawskim klubie Powiększenie będzie jedna z ikon wytwórni Esperanza Rec., czyli pochodzący z Madrytu, szanowany i znany szerokiej publiczności Kasper. Od 2002 roku ten hiszpański muzyk i didżej uczestniczy w największych światowych imprezach i festiwalach muzycznych. W 2005 roku Kasper i Papol założyli wytwórnię Esperanza. Do projektu szybko dołączyło wielu znanych artystów, takich jak choćby Troy Pierce Heartthrob, Jorge Savoretti, Marc Houle, Franco Cinelli, Mikael Stavostrand, sprawiając, że wytwórnia szybko zyskuje popularność.

 

ZAMÓW BILETY – 13-02-2010 – Walentynki Pełne Miłości – Robert Hood – M25

O tym znakomitym artyście możnaby rozpisywać się bez końca. Na scenie Detroit pojawił się pod koniec 1990 roku, kiedy to jego talent odkryli Jeff Mills oraz Mike Banks. Premierowe nagrania Roberta Hooda pojawiły się na albumie X-102 dla wytwórni Tresor. W 1994 roku Hood założył własny label M-Plant, dla którego wydał niezliczoną ilość ep’ek oraz kilka albumów. Obcenie Robert Hood to jedna z największych ikon muzyki elektronicznej. Jego występu w M25 po prostu nie można przegapić!

 

______________________________________________________________________________

 

POZNAŃ

Poznań przygotował dla nas dużą dawkę muzycznych rarytasów w postaci koncertu Little Dragon, imprez m.in. z udziałem POL_ON, legendy drum&bassu – Ed Rusha oraz kolejnej edycji Hed Kandi Night!

 

ZAMÓW BILETY – 12-02-2010 – OffStage Night Deluxe: Little Dragon – ESKULAP

Little Dragon to grupa o wielkiej scenicznej charyzmie, jasnej wizji artystycznej i wielkim potencjale. Muzyka prezentowana przez zespół ma wszystkie zalety tak uwielbianej przez słuchaczy skandynawskiej elektroniki, ale wydaje się jeszcze bardziej przystępna. Popowa w najlepszym tego słowa znaczeniu. W brzmieniu Skandynawów słychać echa Royksopp, The Knife, Gus Gus. Recenzenci porównują ich do TV On The Radio czy też Junior Boys.

 

 

12-02-2010 – Kocham Nie Kocham weekend pres. Pol_ON – SQ Klub

Duet POL_ON tworzą Kacper Bogacz oraz Michał Piotrowski. Drogi obydwu panów zeszły się w 2007 roku gdy to za sprawą pierwszych wspólnych imprez znaleźli łączaca ich pasje, do której mają bardzo podone podejscie i wizje. Późniejsza współpaca przełożyla się na wspólną produkcję muzyki, która początkowo nieśmiała – zaczęła nabierać coraz większego tempa czego efektem są produkcje dla takich renomowanych wytwórni jak Freerange czy Get Physical. Oprócz deutu POL_ON na imprezie usłyszymy także Juniore, Creamer & Will Art.

 

 

ZAMÓW BILETY – 13-02-2010 – I love Ed Rush! – ESKULAP

Produkcje tego niezwykle zdolnego artysty dla wytwórni Grooverider’a – Prototype, a następnie dla Metalheadz na stałe potwierdziły wiodącą pozycję Ed Rusha wśród elitarnych producentów muzyki drum & bass. Swoimi pomysłami i wykorzystywanymi technikami tworzył nowe podstawy dla gatunku, podstawy które na zawsze zmieniły oblicze muzyki drum & bass. Jako support zagrają: Green Rose, RanyJulek, Gruesome, Miz. na scenie mash up / bass wystąpią: Emer, Ersky, Maat oraz Grabadub.

 

ZAMÓW BILETY – 13-02-2010 – Kocham nie kocham weekend – Lech prezentuje HED KANDI NIGHT – SQ Klub

Hed Kandi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się największymi sukcesami marek muzycznych, rozrywkowych i „lifestylowych” na świecie’. Hed Kandi to wytwórnia płytowa, program radiowy, międzynarodowe noce klubowe za które odpowiedzialni są znani i szanowani na całym świecie dj’e i instrumentaliści. Na imprezie Hed Kandi w SQ 13 lutego, występ Luke’a Neville’a uzupełni wyjątkowo zmysłowa (zarówno dla oka, jak i dla uszu) saksofonistka Lovely Laura.

 

______________________________________________________________________________

 

KRAKÓW

W Krakowie zapraszamy wszystkich gorąco do klubu Base, gdzie odbędą się urodziny Ezzo oraz do Hedonic, gdzie na imprezie zagra duet POL_ON.


13-02-2010 – Exceptional Night Ezzo Birthday – BASE

Jak sam piszę Ezzo: Tak się złożyło, że w ostatnich dniach stuknęła mi po raz kolejny „osiemnastka” – od dobrych kilku lat się jakoś nie starzeje.Zapraszam więc, na urodzinowy zawrót głowy. Myślę, że takich postaci jak Martin Harmony aka In Deep We Trust, Quarrel czy Phil Jensky nie muszę nikomu przedstawiać zwłaszcza tym, którzy regularnie śmigają po klubach Krakowa i tym samym nie raz pewno uczestniczyli w wydarzeniach, na których Oni gościli.

 

 

 

13-02-2010 – I Love Sound: Pol_ON – HEDONIC

Duet POL_ON tworzą Kacper Bogacz oraz Michał Piotrowski. Drogi obydwu panów zeszły się w 2007 roku gdy to za sprawą pierwszych wspólnych imprez znaleźli łączaca ich pasje, do której mają bardzo podone podejscie i wizje. Późniejsza współpaca przełożyla się na wspólną produkcję muzyki, która początkowo nieśmiała – zaczęła nabierać coraz większego tempa czego efektem są produkcje dla takich renomowanych wytwórni jak Freerange czy Get Physical. Na imprezie oprócz duetu POL_ON usłyszymy także set Matthew K.

 

______________________________________________________________________________

 

 

ŁÓDŹ

12-02-2010 – BE SMART shop pres. LEGOWELT live! – OIOM

Legowelt rozpoczął produkcje muzyki we wczesnych latach 90-tych. Artysta jest prawdopodobnie jednym największych talentów Bunker Records z Hagi jak i całej sceny electro/technofunk/italo. W ciągu zaledwie kilku lat zyskał sobie reputacje jako główny przedstawiciel odnowienia nurtu Italo w połączeniu z Chicago House i Detroit Electronic Music. Jego kawałki charakteryzują się niesamowicie głębokim analogowym basem, często połączonym z mocnym beat’em i charakterystycznymi elementami Italo. Oprócz Legowelt na imprezie zagrają także: Olivia Ungaro, Kinzo Chrome oraz Elektromonter.

 

______________________________________________________________________________

 

WROCŁAW

13-02-2010 – St. Valentine’s Day Massacre – Legowelt & SLG – KRAKOWSKA 180

Gang „Plug/Play” organizuje obławę na klubowiczów, którzy zostaną zmasakrowani skondensowanym pociskiem rozrywki. Egzekucja odbędzie się na 3 scenach z pociskami kalibru Electro, Minimal i Mashup. Główni egzekutorzy wyznaczeni do tego zadania to Legowelt (aka „Scarface”), SLG (aka „Machine Gun”) oraz El Barto (aka „Fred Burke”). Wsparcia im udzielą lokalni żołnierze gangu „Plug/Play”, który dzięki tej zasadzce ma zamiar przejąć kontrolę nad miastem Wrocław. Cena wstępu wynosi 10/15 pln.

 

 

______________________________________________________________________________

 

Więcej propozycji imprezowych znajdziecie w naszym kalendarium!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →