W Wuhan odbył się festiwal muzyki elektronicznej na kilka tysięcy osób

4 754
News
Wielotysięczna impreza w basenie w Wuhan

Wuhan - kiedyś centrum pandemii koronawirusa, dziś miasto, gdzie na festiwalu muzyki elektronicznej bawiły się dzikie tłumy.

Reklama

Wuhan wirusa już się nie boi

Chińskie miasto Wuhan, które zyskało „sławę” dzięki temu, że zimą było centrum epidemii koronawirusa, znów tętni życiem. Ciężko w to uwierzyć, ale w metropolii, która jeszcze kilka miesięcy temu była odcięta od świata, odbyła się właśnie wielotysięczna impreza w tamtejszym parku wodnym. Bez maseczek i bez dystansu społecznego.

Zgromadzona na muzycznym evencie publiczność oglądała występy DJa, relaksując się przy tym w wodzie. Tłok był naprawdę spory, co można zobaczyć na poniższym filmiku. Nikt nie próbował nawet udawać, że zachowuje zasady reżimu sanitarnego.

W Wuhan – kiedyś centrum pandemii koronawirusa, dziś tętniące życiem centrum rozrywki

Władze Wuhan przekonują, że od połowy maja nie odnotowali ani jednego przypadku zakażenia koronawirusem i niebezpieczeństwo wybuchu kolejnej epidemii praktycznie nie istnieje. Wuhan Maya Beach Water Park, w którym odbył się  festiwal z muzyką elektroniczną, ponownie otwarto pod koniec czerwca. W weekendy słynny park rozrywki odwiedza ok. 15 tys. osób.

Przypomnijmy, że to właśnie w Wuhan w grudniu ubiegłego roku został po raz pierwszy wykryty koronawirus. Z danych krajowej Narodowej Komisji Zdrowia i Hubei Provincial Health Commission wynika, że zakażenia w mieście stanowiły prawie 60 proc. z ponad 84 tys. wszystkich potwierdzonych przypadków w całych Chinach.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.