W ten weekend w poznańskim Schronie wystartuje cykl imprez SIEĆ

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Milena Głowacka

SIEĆ to autorski cykl imprez, którego kuratorką jest producentka i live act performerka Milena Glowacka. Nazwa eventów jest bardzo mocno inspirowana fizyką kwantową, koncepcją światów równoległych, czy futurologią. Na pierwszej odsłonie za deckami staną też Refracted oraz ldwq., którzy zagrają pulsujące fraktalami deep, hypnotic techno.

Powrót do przyszłości: SIEĆ

Ogromny talent muzyczny i wysoka wrażliwość Mileny Glowackiej, zapewnią imprezie unikalny, przenikliwy klimat. Goście będą mogli poczuć się jak w kapsule czasu, ponieważ science fiction jest bardzo istotną częścią inspiracji produkcji Mileny. Na evencie szczególnie odnajdą się miłośnicy głębokich, dystopijnych brzmień. Dla muno.pl udzieliła wcześniej interesującego wywiadu o swojej drodze do muzyki.

Występy na żywo są dla mnie w jakimś stopniu podążaniem za jednym czynnikiem. Tak, jak w medytacji podążą się za oddechem, tak w przypadku grania live actów podążam za czynnikiem, jakim jest dźwięk i podróżą w jego głąb, przy jednoczesnym oczyszczeniu przestrzeni mentalnej. Grając na żywo, oddaję się kompletnie tu i teraz dźwiękowej materii, jest to również czas, w którym daję sobie przestrzeń na bycie zrelaksowaną i wyciszoną. Wchodzę wtedy w stan transu. Podczas występów nie śpiewam ani nie mówię do zebranej publiczności, a jednak łączę się z nią i komunikuję za pomocą własnych dźwięków.

Milena Glowacka — DSS 047

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SIEĆ w Schronie

Schron to klub w centrum Poznania, znany przede wszystkim z mocnego brzmienia, które nie ustaje do samego rana. Bliskie są mu założenia działań proekologicznych i to bardzo mocno przenika przez miejsce w designie. Projekt Schron zgarnął też pierwsze miejsce w programie Kultura na Wynos zorganizowanego przez ratusz.

Schron

Refracted to z kolei hiszpański DJ i producent znany przede wszystkim za utwory w gatunku deep techno. Współpracował z takimi labelami jak Pole Group, kanadyjskim Imprint Season. Założył też własną wytwórnię Mind Express, która poza techno wydaje ambient i muzykę eksperymentalną.

Refracted Live x Dommune

ldwq. to bardzo młody, ale zasłużony już na scenie DJ i promotor. Związany wcześniej z Projekt Lab w Poznaniu, gdzie rozwijał swoje skrzydła. Jego sety przepełnione są brzmieniem hipnotycznego i eksperymentalnego techno. Wspierał takich artystów jak Michał Jabłoński czy TAKA.

ldwq. — Bassement mix

Na SIEĆ możecie się wybrać już w tę sobotę (14.08.2021). Start godz. 23 w poznańskim Schronie. Sprawdźcie kalendarium!

Imprezy Techno

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →