W Sztokholmie powstanie muzeum ku pamięci Aviciiego

News
Avicii - koncert ku pamięci DJ'a

W 2021 roku w Sztokholmie otwarte zostanie muzeum upamiętniające twórczość popularnego DJa, który zmarł w wieku 28 lat. Co będzie można w nim zobaczyć?

Avicii – hołd dla szwedzkiego DJa

Avicii był szwedzką gwiazdą EDM i DJem, który szturmem podbił światowe sceny. Wielu mówiło też o nim, jako o najlepszym DJu swojej generacji, który zmienił muzykę. Dlatego wiadomość o samobójczej śmierci artysty w 2018 roku była prawdziwym wstrząsem. Pamięć o muzyku jest jednak wciąż żywa i wygląda na to, że żywa będzie jeszcze długo. Wszystko za sprawą Muzeum Aviciiego, które powstanie Sztokholmie, miejscu urodzenia DJa.

Muzeum The Avicii Experience – muzyka, filmy, zdjęcia

W The Avicii Experience –  bo właśnie taką nazwę nosić będzie muzeum – zwiedzający będą mogli zobaczyć interaktywną wystawę obejmującą całą twórczość artysty – od początku jego kariery aż do jej zakończenia. Będzie to okazja nie tylko, by przypomnieć sobie jego najsłynniejsze utwory, ale i posłuchać tych, które nie wyszły nigdy na światło dzienne. Publiczności zostaną udostępnione niepublikowane wcześniej zdjęcia i filmy artysty. Muzeum przyświecać będzie także społeczna misja.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Będziemy prowadzić działania koncentrujące się na młodzieży, w celu prowadzenia otwartego i integracyjnego dialogu na temat zdrowia psychicznego – zapowiedział Klas Berling, ojciec artysty, na łamach oficjalnego oświadczenia.

Avicii – Wake Me Up

Avicii – minęły już 2 lata od śmierci DJa

Jak już dziś wiadomo Avicii walczył z depresją, wszechogarniającymi uczuciami niepokoju i napadami paniki.  Zmagał się również z ogromnym stresem oraz nie radził sobie ze sławą. Szwed pragnął skupić się głównie  na tworzeniu muzyki i graniu w małych klubach, ale jego talent sprawił, że bardzo szybko zyskał ogromną popularność i był zapraszany na największe światowe imprezy i festiwale. Przestał być także anonimowym obywatelem i jego życie prywatne – podobnie, jak innych gwiazd – uległo zupełnej metamorfozie.

Avicii był znany jako jeden z najlepszych DJów wszechczasów i jako ważny artysta, który wyprodukował masę hitów, ale osobiście zapamiętam najbardziej to, że Tim był jednym z najlepszych autorów tekstów, z jakim kiedykolwiek pracowałem. Mogliśmy pracować razem przez 24 godziny na dobę, a jego pomysły na melodie nigdy nie przestały przychodzić. Był muzyczną bestią, która jeszcze nie zyskała uznania, na jakie zasługuje za swój niezwykły talent – napisał w specjalnym oświadczeniu Nile Rodgers, współpracownik Avicii’ego.

Avicii – For A Better Day

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →