W noworocznych rave’ach w Wielkiej Brytanii mogą wziąć udział miliony osób

News
Rave'ować czy nie rave'ować - oto jest pytanie

Na Wyspach kluby nocne i sale koncertowe wciąż pozostają zamknięte. Nie przeszkadza to jednak tym, którzy cenią sobie dobrą imprezę ponad zdrowy rozsądek.

Sylwestrowe rave’y

Organizacja The Night Time Industries Assocation (NTIA) ostrzegła, że w okresie Nowego Roku miliony imprezowiczów w Wielkiej Brytanii mają uczestniczyć w nielegalnych imprezach. Pracownicy organizacji przewidują, że z nocy z 31 grudnia na 1 stycznia odbędzie się około 5.000 nielegalnych rave’ów, w których weźmie udział od kilkudziesięciu do kilkuset osób.

Organizacja oszacowała te liczby na podstawie raportów z kluczowych i największych brytyjskich miast oraz informacji zwrotnych od branży rozrywkowej na temat sytuacji z ostatnich 3 miesięcy. Przypomnijmy, że  od jesieni w UK wciąż odbywają nielegalne wydarzenia, będące prawdziwą zmorą dla policji, władz i służby zdrowia. O sprawie pisaliśmy już tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

rave

Ta bezprecedensowa sytuacja może doprowadzić do nowej fali zakażeń Covid-19 w Wielkiej Brytanii w styczniu, w której potencjalnie ogromna liczba uczestników spotka się ze sobą na niewielkiej przestrzeni. W konsekwencji może to doprowadzić do przeciążenia policji i służb medyczno-ratunkowych – komentuje Michael Kill, dyrektor generalny NTIA

NTIA  sugeruje, że rząd musi zastanowić się, w jaki sposób chce poradzić sobie z tą poważną sytuacją.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →