W Niemczech test na koronawirusa zrobisz w… klubie nocnym

News
Liverpool testuje

Słynny berliński KitKatClub oferuje możliwość przeprowadzenia szybkiego testu na COVID-19 w swoich własnych progach.

Niemiecki klub zaprasza na testy

Podczas gdy sale koncertowe, dyskoteki i kluby nocne wciąż pozostają zamknięte, właściciele tych miejsc nie pozwalają publiczności zapomnieć o ich istnieniu. Szczególną uwagę zwrócił na siebie kultowy w kręgach wielbicieli techno i trance KitKatClub, który od 4 grudnia będzie oferował możliwość przeprowadzenia szybkiego testu na koronawirusa.

Jak zapowiadają włodarze klubu, testowi będzie towarzyszył lekarz i wyszkolony personel, który zajmie się wymazami. Aby zapisać się na testowanie, trzeba zarejestrować się na stronie www.check4event.de/register. Koszt testu wynosi 24,90 euro. Za usługę można zapłacić jedynie kartą debetową lub kredytową po uzyskaniu specjalnego kodu QE. Płatność gotówką w tym przypadku nie jest przyjmowana. Na wyniki testu będziemy musieli czekać jedyne 25 minut.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szybkie testy na COVID-19 będą nam towarzyszyć w KitKatClub przez cały następny rok – możemy przeczytać na fanpage’u klubu na Facebooku

koronawirus

KitKatClub pokazuje nam, jak wyglądać będzie przyszłość?

Czy przyszłość clubbingu może wyglądać tak, że na imprezy będą wpuszczane jedynie zaszczepione osoby, posiadające odpowiednie szczepienie, lub takie, które na miejscu zdecydują się na testy na obecność wirusa? Rok 2021 powinien przynieść odpowiedź na to pytanie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →