W Londynie wystartuje wystawa poświęcona muzyce elektronicznej

449
News
Wystawa

Wystawa pierwotnie miała zostać otwarta w kwietniu, jednak wskutek pandemii przełożoną ją na lipiec.

Londyńskie muzeum zaprasza na wystawę fanów muzyki elektronicznej z całego świata

Wystawa poświęcona historii muzyki elektronicznej zostanie otwarta 31 lipca w londyńskim Design Museum. Jej nazwa to Electronic: From Kraftwerk to The Chemical Brothers. Wystawę pierwotnie zaplanowano na okres od 1 kwietnia do 26 lipca, daty te zostały jednak anulowane z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Ekspozycja będzie eksplorować „hipnotyczny świat muzyki elektronicznej” i „odkrywać globalny wpływ całej sceny elektronicznej – od undergroundu po główny nurtu”. W licznych materiałach video dostępnych na wystawie zobaczymy występy takich postaci jak Jeff Mills, Ellen Allien, Jean-Michel Jarre, Kraftwerk i The Chemical Brothers. W programie znajdzie się również „trójwymiarowe doświadczenie muzyczne Kraftwerk” z instalacją udźwiękowioną przez legendarnego DJ-a i producenta, Laurenta Garniera. Zobaczymy również fotografie, plakaty, pamiątki i przedmioty związane z legendarnymi twórcami muzyki elektronicznej.

W Design Museum zostaną wprowadzone nowe środki bezpieczeństwa, m.in. zmniejszona pojemność, zasady społecznego dystansu oraz obowiązkowe noszenie maseczek na twarzy.

Nie możemy się doczekać, aby powitać wszystkich z powrotem. Wystawa Electronic: From Kraftwerk to The Chemical Brothers jest idealną pozycją na okres wakacji, jesteśmy pewni, że publiczność zawita do nas tłumnie. – powiedział Tim Marlow, dyrektor generalny i dyrektor muzeum.

Wystawa

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.