W hołdzie Hondzie. Fair Weather Friends prezentują klip do „Shades”

News
Fair Weather Friends - Fot. Zofia Paśnik

Fair Weather Friends podzielili się teledyskiem, za którym stoi wyjątkowa historia (nie)przeciętnego samochodu. Poznajcie ją i zobaczcie najnowszy klip zespołu.

Każdy z nas zna kogoś, kto ma lub miał auto, z którym wiązała się niezliczona liczba przygód i historii. Samochód-legenda. Oczywiście nie mógł być to Mercedes klasy G. Musiał być to model absolutnie przeciętny. Lecz nie o model tu chodzi. Jak rapował Łona w numerze Helmut, rura! „Może nie wygram w tym wyścigu/Ale ludzie, ile ja mam przygód!”.

Fair Honda Civic Friends

Przygód bez liku za sprawą takowego auta mieli członkowie Fair Weather Friends. Chodzi o Hondę Civic, która towarzyszyła zespołowi od samego początku istnienia. Ba, nadal znajduje się w rękach muzyków. Zmienił się jedynie jej właściciel. Od Pawła Cyza samochód kupił Maciek Bywalec. To jego słowa opisują szczególną wartość wspomnianego auta. Poznajcie tę historię, bo naprawdę warto:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fair Weather Friends – Shades. Zobacz teledysk

Tym samym Honda została uhonorowana w szczególny sposób.Muzycy oddali jej cześć w teledysku do numeru Shades. Kawałek pochodzi z wydanej w tym roku płyty Carte Blanche. Więcej o płycie przeczytacie w wywiadzie z zespołem.

Wideoklip do Shades to dzieło autorstwa członków formacji i dra Love. Za postprodukcję odpowiada Mateusz Pirecki z Exa Studio.

Fair Weather Friends. Koncerty

Zespół ruszył w trasę, w ramach której zagra:

31 października – Remedium, Sosnowiec
6 grudnia – Sfinks700, Sopot

Niebawem znana powinna być nowa data przełożonego występu w poznańskiej Próżności.

Fair Weather Friends. Posłuchaj nowej płyty Carte Blanche

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →