W głowie się nie mieści – Specjalna strefa dla dzieci na festiwalu Wooded

News

Wooded Festival jest też otwarty dla najmłodszych! Zobacz jakie atrakcje będą czekać na dzieci w strefie Wooded Kids.

Wooded Festival 2016 ma na celu oderwać nas od miejskiej kakofonii i przenieść na obrzeża miasta, gdzie w obliczu przyrody i żywiołów będziemy mogli bezpośrednio poddać się muzyce. I chociaż to ona jest nieoderwalnym i najważniejszy elementem całej idei festiwalu. Wooded to również promowanie sztuki w każdym jej znaczeniu, miejsce spotkań, warsztatów i wspólnych inicjatyw.
Po raz kolejny organizatorzy Wooded zadbali o najmłodszą publikę swojego festiwalu, którzy wraz ze swoimi rodzicami będą mogli aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu dzięki Wooded Kids – magicznym miejscu pełnym dziecięcej wyobraźni.

Wooded to idea, która łączy wszystkich entuzjastów muzyki elektronicznej i nowego brzmienia. Z dala od centrum miasta powstała przestrzeń, która już 4 czerwca stanie się miejscem muzycznych występów, warsztatów i wspólnych projektów kulturalnych.
Wooded Kids to inicjatywa podjęta przez ludzi, którzy swoje zamiłowanie do muzyki elektronicznej chcąc dzielić wspólnie z najbliższymi. Miejsce kreatywnych pomysłów, szerokiej wyobraźni i dziecięcej energii. Edukując najmłodsze muzyczne pokolenia tworzymy wioskę dziecięcą, której celem prócz słuchania dobrej muzyki jest twórcza zabawa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wooded Kids zostanie podzielone na cztery strefy odpowiadające kategorią wiekowym naszych gości. Mamy więc pewność, że przygotowane atrakcje będą dostosowane zarówno do umiejętności i zainteresowań Waszych pociech. Dzięki współpracy z Kreatywnym Obiektem Multifunkcyjnym jesteśmy wyposażeni w twórcze zaplecze artystyczne pełne interakcyjnych gier , kreatywnych zabaw i warsztatów. Wraz z An On Bast będziemy wspólnie pracować nad muzycznym koncertem, zajmiemy się manufakturą słodyczy czy alchemicznymi doświadczeniami, a wszystko pod opieką profesjonalnych animatorów. Strefa Wooded Kids będzie czynna od godziny 12 do 20.
Dodatkowo podczas festiwalu pojawią się specjalne stanowiska projektantów i producentów zabawek, strefa gastronomiczna, miejsce eksperymentów i stanowisko gier planszowych.

Strefa Wooded Kids jest bezpłatną strefą skierowana dla wszystkich gości festiwalu, którzy zapragnęli uczestniczyć w wydarzeniu wraz z rodziną. Również mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli skorzystać z atrakcji jakie zostały przygotowane dla najmłodszych w cenie 20 PLN za dziecko.
Opiekunem strefy Wooded Family jest Emilia Buła.
Emilia Buła – Nauczona korporacyjnego ładu i porządku potrafi zorganizować dosłownie wszystko. Matka z wyboru. Adaptując się na potrzeby rzeczywistości, spełnia się w najprostszych codziennych czynnościach nie zatracając kreatywnego myślenia. Od 4 lat swoją aktywność zawodową poświęca głównie dzieciom i ich potrzebom. Założycielka wrocławskiej KluboKawiarni DziecioLada.

4.06.2016 | WOODED | ZAMEK W LEŚNICY | WROCŁAW

WOODED 2016 – potwierdzeni artyści:

Radio Slave, San Soda, Midland, La Fleur, Catz ’N Dogz, Jay Shepheard, Heartthrob, David Jach, Juli N. More & Jonty Skruff, An On Bast, Peak & Swift & Samanta Fox & Michal Zietara, Kuba Sojka, Yooj, Steve Huerta, Seltron 400, Michal Schwa, Piotr Bejnar, DTEKK, Juniore, Daniel Zachodni, Meg Cocaine, Seb, 0ptik, Deep Depot, Cruz Oe

źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →