W Danii rusza pierwsza akademia DJ-ska dla kobiet i mniejszości seksualnych

Fot. Future Female Sounds
News
dania akademia dj-ska dla kobiet

W Danii startuje pierwsza akademia DJ-ska dla kobiet i mniejszości seksualnych. Projekt realizowany będzie dzięki organizacji Future Female Sounds.

Dziewczyny i kobiety do konsol!

Pierwsza w Danii akademia DJ-ska dla kobiet i mniejszości płciowych startuje w październiku tego roku. Darmowy program, stworzony przez Future Female Sounds, będzie odbywał się w dzielnicy Nørrebro w Kopenhadze, skupiając się na kobietach i mniejszościach seksualnych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z DJ-ką. Uczestnicy akademii wezmą udział w serii warsztatów, szkoleń, mentoringu i rozmów branżowych, prowadzonych w języku duńskim. Każdy semestr trwa trzy miesiące i kończy się występem w lokalnym klubie. Kolejne semestry akademii mają być już przewidziane dla osób spoza Danii.

Program, wspierany przez Fundację Tuborg, jest otwarty wyłącznie dla kobiet, osób niebinarnych i mniejszości płciowych. Rezerwuje również 20% miejsc dla zmarginalizowanych i nieuprzywilejowanych młodych ludzi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mamy ambitną misję, aby uczynić DJ-ing dostępnym dla dziewczyn i kobiet na całym świecie! – pisze na swojej stronie internetowej Future Female Sounds.

akademia dj-ska dla kobiet

Akademia dla ambitnych

Future Female Sounds wystartowało w 2017 roku jako organizacja non-profit i agencja bookingowa. Do tej pory przeszkoliła prawie 500 aspirujących DJ-ów ze środowisk mniejszości płciowych w kilku krajach.

Nasze podejście zawsze było połączeniem profesjonalnego szkolenia w środowisku bezpiecznej przestrzeni, a następnie rzeczywistego wejścia na rynek. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością rozwijania talentów poprzez DJ Academy, gdzie będziemy również w stanie połączyć zdolnych młodych ludzi bezpośrednio z przemysłem muzycznym, aby wspierać ich kariery w dłuższej perspektywie – mówi o nowej akademii, dyrektor Tia Korpe.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →