W byłym kościele powstało fantastyczne studio nagrań

Fot. micondj.com
News
Studio dla kreatywnych

Katolicy ich nienawidzą. Otworzyli we wschodnim Londynie nowe, 24-godzinne, samoobsługowe studio w dawnym kościele i odnieśli sukces.

Studio dla kreatywnych

All Nighter Studios to nowy projekt, który przekształcił londyński kościół w studio, w którym znajdują się pokoje do podcastów i edycji wideo, pomieszczenia dla producentów i DJ-ów oraz przestrzenie biurowe. Miejsce zostało udostępnione w tym miesiącu. Pokoje nagraniowe są dostępne już od 15 funtów za godzinę. Właściciele nowej miejscówki przyznają, że przy prowadzeniu swojego biznesu kierują się hasłem „Making Creativity Affordable”.

Dorastanie w Londynie i zarabianie na życie jako muzyk było trudne w czasach, gdy studia nagraniowe były trudno dostępne, a sprzęt muzyczny kosztował fortunę. To dało nam impuls do stworzenia miejsca dla początkujących muzyków, którzy szukają niedrogich pomieszczeń, w których mogliby rozbudzić swoją kreatywność. Uznaliśmy, że to ważne, by mieć taką przestrzeń w Londynie, ponieważ jest tu tak wielu twórców z ukrytym talentem. Udostępnienie takiej przestrzeni pozwoli każdemu wyjść poza swoją strefę komfortu i znaleźć nowe hobby, które pokocha. Posiadanie przestrzeni do nauki, kreatywności i robienia hałasu to spełnienie marzeń.

– powiedzieli właściciele All Nighter Studios portalowi Mixmag

Z jakiego sprzętu można korzystać?

Studio i sale prób będą otwarte 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Twórcy są zachęcani do zostania członkami projektu, aby otrzymać szybki i łatwy dostęp do przestrzeni studyjnej. Obecnie studio jest mocno oblegane.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dźwiękoszczelne pomieszczenia studyjne dla DJ-ów wyposażone są w sprzęty: Pioneer CDJ-3000s, mikser Pioneer DJM-900NXS2 i kontroler Pioneer XDJ-XZ, a także w głośniki spełniające branżowe standardy.

Sam wystrój wnętrz nawiązuje do niedawnych projektów prowadzonych przez artystów w tym samym duchu, takich jak uruchomione przez Batu w 2021 roku ogólnodostępne studio muzyczne w Bristolu, które stało się pierwszym tego typu obiektem oraz niedawny projekt SHERELLE z AIAIAI, w ramach którego uruchomiono przestrzenie studyjne i warsztaty.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →