W Berlinie otworzył się nowy klub – Revier Südost

583
News
Revier Südost

W Berlinie otworzył się nowy klub. Ekipa odpowiedzialna poprzednio za zamknięte już Griessmuehle otworzyła nowy lokal w stolicy Niemiec.

Coś się kończy, coś się zaczyna

Większość z nas zapewne pamięta Griessmuehle. Klub przez lata stanowił jedną z ważniejszych arterii w nocnym krwiobiegu miasta. Lokal w trakcie swojej działalności zyskał miano kultowego. Wszystko za sprawą doskonałego programu artystycznego tworzonego przez doświadczonych bookerów i artystów. Tętniący życiem przybytek był ośrodkiem kulturalnym z krwi i kości, z bogatą propozycją, również za dnia.

Na początku tego roku informowaliśmy Was o akcji #SaveGriessmuehle. Niestety, pomimo starań, tysięcy podpisów, głosów artystów, z Ellen Alien na czele, klub został zamknięty. Umowa najmu lokalu wygasła, a właściciel terenu nie wyraził woli dalszej współpracy. Ekipa odpowiedzialna za klub nie złożyła jednak broni. Jakiś czas temu otworzyli w Berlinie nowy lokal.

Griessmuehle

Griessmuehle

Nowy klub w Berlinie – Revier Südost

Nowy klub znajduje się w Niederschöneweide i nazywa się Revier Südost.  Mieści się w budynku starego browaru, który stał nieużywany od 1994 roku. W chwili obecnej, ze względu na panujące warunki sanitarne, otwarta jest tylko część „pod chmurką”, która ochrzczona została jako Baergarten. Wnętrze poznamy dopiero w momencie gdy będą na to pozwalały regulacje prawne.

Czego możemy się spodziewać od nowej miejscówki? Tego samego co od Griessmuehle, tylko w nowych szatach. Tak przynajmniej mówią włodarze zapowiadając:

Ani zamknięcie Griessmuehle, ani liczne żmudne przeprowadzki i relokacje nie mogły nas pokonać. Wróciliśmy – po staremu, w nowym miejscu

Pierwsza impreza otwarcia już jutro, a zagrają na niej: Acierate, Inhalt der nacht, Lokier, Parallx oraz Tham. Łapcie kilka foteczek na zachętę!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.