VTSS z nowym materiałem. Znamy datę premiery

News
Fot. Marta Michalak

W ostatnim czasie trudno znaleźć jakąkolwiek przedstawicielkę rodzimej sceny techno, której rozwój kariery nabrałby tak zawrotnego tempa. VTSS jest na fali wnoszącej i z jej poziomu szykuje nowe wydawnictwo.


Martyna Maja
zyskuje coraz większe uznanie poza granicami ojczystego kraju. Występ w Boiler Room, trasa po Stanach Zjednoczonych… coraz dłużej można wymieniać rosnącą liczbę sukcesów producentki i didżejki. Niebawem do jej dorobku dołączy kolejny, szczególny nabytek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ZOBACZ TAKŻE: MUNOLUDY 2018: Sprawdź nasz ranking najlepszych DJ’ów TECHNO

4 lipca ukaże się najnowsza EPka VTSS zatytułowana Identity ProcessWydawnictwo trafi do sprzedaży nakładem berlińskiego labelu Repitch. Na kanale wytwórni w serwisie Vimeo dostępny jest teaser albumu.

Jak piszą o materiale sami właściciele wytwórni, czyli Ascion, D. Carbone i ShapednoiseIdentity Process to „dziedzictwo klasycznego techno, rave’u, a nawet hardcore’u„. Tak wyrazista deklaracja jedynie zaostrza apetyt przed pierwszym odsłuchem nowego materiału VTSS.

Identity Process będzie trzecią EPką wydaną w ostatnim czasie przez Martynę Maję. Wcześniej polska producentka i didżejka zaprezentowała Self Will, która ukazało się za sprawą Interpid Skin, oraz Self Control, wydaną przez Haven. Najnowsze dzieło VTSS zapowiada numer Safe Location.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →