VTSS na Dekmantel Festival 2022 [wideo]

fot. Boiler Room / VTSS
Festiwale News
VTSS na Dekmantel Festival 2022 [wideo]VTSS na Dekmantel Festival 2022 [wideo]

W ostatni weekend Martyna Maja wystąpiła na tegorocznym Dekmantel Festival. Najpopularniejsza polska artystka zaprezentowała w swoim secie nowe oblicze.

VTSS stawia na eklektyzm i zabawę

Jeśli czytacie nas regularnie, to dobrze wiecie, że ten rok jest przełomowy dla VTSS. Po dołączeniu do londyńskiej wytwórni Ninja Tune, a także rezydencji w popularnej rozgłośni NTS Radio obserwujemy artystyczną i wizerunkową transformację Martyny Mai. Do niedawna polska artystka kojarzyła się z purystycznymi, ciężkimi, mrocznymi, industrialnymi brzmieniami techno. Kilka tygodni temu zaprezentowała nowe, wokalne kawałki w stylu electro-clash. Wiadomo było, że idą zmiany, a artystka ma pomysł by pójść w zupełnie nowe, nieznane rejony muzyczne. I faktycznie.

Koniecznie przeczytaj: Techno to tylko punkt wyjścia. Sześć reprezentantek polskiej sceny, które mają potencjał, by pójść śladami sukcesu VTSS

W secie VTSS, który miał miejsce w ubiegłą sobotę, 7 sierpnia, na Dekmantel Festival w Amstelveen, słyszymy coraz więcej inspiracji brzmieniami z brytyjskiej sceny klubowej, która przez swoje naleciałości kulturowe z takich rejonów świata, jak Karaiby czy Indie, jest zdecydowanie bardziej różnorodna niż ta niemiecka. Zapomnijcie o minimalizmie, mroku i ciężkich brzmieniach. Eklektyzm i zabawa – to definiuje nowy styl Martyny Mai, która zdecydowanie częściej żongluje gatunkami. Usłyszymy tu inspiracje zarówno wczesnym eurodance’em, electro, ale przede wszystkim dancehallem, dubem i breakami. Oczywiście w miksie na holenderskim festiwalu nie mogło zabraknąć jej najnowszych kawałków z nadchodzącej EP-ki Circulus Vitiosus. Jak doskonale widać na załączonym poniżej obrazku, licznie zgromadzona publiczność na występie polskiej artystki bawiła się wyśmienicie, a namiot pękał w szwach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VTSS | Boiler Room x Dekmantel Festival 2022

Zobacz także: VTSS prezentuje nowe oblicze na „Incredibly Annoying”

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →