VONDA7 chce, żebyśmy sobie odpuścili

News
VONDA7 - europejska jakość prosto z Polski 

Pochodząca z Poznania artystka o pseudonimie VONDA7 szykuje się do wydania nowej płyty. Jej tytuł będzie brzmieć Let Go.

VONDA7 – europejska jakość prosto z Polski 

VONDA7 to jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek, zajmujących się taneczną muzyką elektroniczną. Od kilku lat mieszka w Berlinie i regularnie występuje w najlepszych klubach na świecie, takich jak m.in. Watergate, Culture Box czy Rex Club. Utwory i remiksy VONDA7 pojawiły się także w katalogach m.in. Kneaded Pains, Second State, Lost & Found, Einmusika i Moodmusic.

VONDA7 – Beatport Studio Sessions

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VONDA7 – nowy album w nowym roku

VONDA 7 w tym tygodniu ujawniła szczegóły dotyczące swojego najnowszego dziesięciościeżkowego albumu zatytułowanego Let Go. Krążek ujrzy światło dzienne 1 lutego nakładem wytwórni Lobster Records. Wydawnictwo zapowiadały single, które ukazały się już w 2020 roku: Peace Transition, Change of Heart i Start Over. Zasilą one tracklistę Let Go, jednak będą różniły się od wersji, które mieliśmy okazję usłyszeć. Wedle słów samej artystki płyta ma być optymistyczna i podnosząca na duchu.

Album w preorderze możecie zamawiać pod tym adresem.

Okładka Let Go

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →