VJska bitwa w Tamie przy akompaniamencie zespołu BOKKA

Eventpromo
tama vj battle

Członkowie Medialab UAP staną w VJskie szranki. Za tydzień w Tamie odbędzie się wizualna bitwa w akompaniamencie zespołu BOKKA.

Wizualna uczta w poznańskiej Tamie

BOKKA x Medialab UAP to pierwsze tego typu wydarzenie w Poznaniu. Jeszcze nigdy impreza nie przyjęła formy artystycznego starcia. W czwartkowy wieczór w Tamie zmierzą się ze sobą kreatywne umysły z Medialab_UAP. Bitwa członków Laboratorium Mappingu i Multimediów przebiegać będzie na trzech płaszczyznach. Artyści zaprezentują swoje wizualizacje w kategoriach: pop alternatywny, improwizacja oraz dj set.

BOKKA jako muzyczny line-up VJskiej bitwy

Headlinerem czwartkowego wieczoru będzie BOKKA – polski  zespół założony w 2013 roku, który słynie z niebanalnego podejścia do wizerunku scenicznego. Artyści swoją twórczość muzyczną koncentrują wokół silnie wspomaganej elektroniką alternatywy. BOKKA zaprezentuje materiał ze swoich trzech, ciepło przyjętych (m. in. przez portal Pichfork) płyt.

Obok nich wystąpią członkowie składu Siema Ziemia ze swoim elektronicznym repertuarem granym, co ciekawe, akustycznie. Na dokładkę człowiek, o którego twórczości ciężko cokolwiek napisać oprócz tego, że parkiet będzie płonął –Rejwdejw.

BOKKA – A SPELL, posłuchaj headlinera bitwy VJskiej w Tamie

BOKKA X Medialab UAP, 19 grudnia, Tama – bilety

Wizualne starcie w unikalnej oprawie muzycznej odbędzie się 19 grudnia w poznańskiej Tamie. Start –  20:00.

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie Biletomat.pl. Będzie się działo!

Polub muno.pl na Facebooku:

BOKKA X Medialab UAP [VJ battle] - Poznań, Tama | 19.12.2019

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.