Vivisesja Festival 2011 w Starej Rzeźni – BILETY!

Wydarzenie

4. edycja VIVISESJI odbędzie się 24 września w poznańskiej Starej Rzeźni. Festiwal potrwa jeden, pełen wrażeń dzień. W swojej nowej postaci impreza skupi się na tym, co stanowi jej esencję - łączeniu inteligentnych form muzycznych z wizualizacjami na światowym poziomie.

W tym roku VIVISESJA przeprowadzona zostanie przez Fundację Ad Arte w poznańskiej Starej Rzeźni. Wystąpi m.in. wyróżniający się artysta berlińskiej sceny elektronicznej – Phon.o – którego show wzbogacą wizualizacje autorstwa Pfadfinderei. Ten kolektyw medialnych alchemików z Berlina odbierze również – przyznaną w tym roku po raz pierwszy – nagrodę Golden Plug za osiągnięcia w dziedzinie działań audiowizualnych i wkład w rozwój światowego VJ-ingu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponadto będzie można zobaczyć Piotra Bejnara (Mo’s Ferry) i Michała Mierzwę (Antistatic Family) z ich projektem Graphical Landscapes, który dotychczas prezentowany był m.in. na festiwalu Mapping w Genewie. Wystąpią również artyści skupieni wokół internetowej radiostacji RTS.FM, Mooryc – twórca elektroniki z Poznania – oraz DJ Feelaz (Extension).

Ale to nie wszystko, co pomieści przestrzeń Starej Rzeźni, której fasada na czas Festiwalu posłuży za wyjątkową przestrzeń projekcyjną. Poza sceną pojawią się stali bywalcy imprezy – Szymon Kabała i Mateusz Azi-Marchwicki z premierową interaktywną instalacją, a w ramach cyklu Vivisesja VJ Showroom pokazane zostaną najlepsze audiowizualne realizacje z całego świata. Na specjalnym stoisku będzie można kupić związane z festiwalem gadżety oraz wydawnictwa książkowe i muzyczne.

VIVISESJA oczu i uszu – już 24 września w Poznaniu!

Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →