Vitalic kolejną gwiazdą FreeFormFestival!

Wydarzenie

Francuska gwiazda muzyki elektronicznej ponownie przyjedzie do Polski! Po niezwykle udanym występie w Płocku, Vitalic zagra na FreeFormFestival w Warszawie!

Pascal Arbez-Nicolas znany jako Vitalic to artysta, który na elektronicznej scenie muzycznej działa nieprzerwanie już od końca lat ’90. Początkowo swoje nagrania wydawał pod różnymi pseudonimami – Dima, Hustler Pornstar czy też Pascal Arbez.

Wkrótce artysta poznał DJ Hella i w 2001 roku już jako Vitalic nagrał dla International DeeJay Gigolo Records EP’kę „Poney”. To właśnie z niej pochodzą takie hity jak: „Poney Part 1 & 2”, „La Rock 01” oraz „You Prefer Cocaine”. W 2005 roku ukazał się debiutancki album Vitalica zatytułowany „OK Cowboy”. Cztery lata później do sprzdaży tafił drugi album studyjny muzyka – „Flashmob”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypomnijmy, że w tym roku FreeFormFestival odbędzie się w dniach 14 – 15 października 2011 roku w Centrum Kultury Koneser w Warszawie. FFF to wydarzenie, które prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim, a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych. Program festiwalu jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach –  w programie znajdują się liczne koncerty, live acty, sety djskie, jak również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu. A oto lista potwierdzonych artystów na tegorocznej edycji FreeFormFestival :

Kele, Fenech-Soler, YUKSEK, Villa Nah, Mr. Oizo, RED SNAPPER, Múm, Vitalic, Does It Offend You, Yeah?

Ceny karnetów dwudniowych:
od 1 września do 30 września – 160 zł,
od 1 października – 180 zł

Więcej info: www.freeformfestival.pl

Źródło: materiały organizatora

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →