Powraca Vision Open Air Festival

News

Po trzyletniej przerwie powraca odbywający się w szwajcarskich Alpach Vision Open Air Festival. Głównymi gwiazdami są Sven Vath, Richie Hawtin, Ricardo Villalobos oraz Magda!

Pierwsza edycja Vision odbyła się jako nielegalna impreza w zamkniętej fabryce. W 1993 roku jej lokalizacja została przeniesiona na żwirowisko pomiędzy Zurychem, a Szaffhausen. Od tamtej pory festiwal Vision stawał się coraz bardziej popularny, osiągając niemal status legendarnego ze wzglądu na charakterystyczny wdzięk i wyjątkową atmosferę.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Z festiwalem łączą się niezwykłe momenty, na przykład kiedy w 2001 roku w trakcie Vision w Beatenberg na parkiet wtargnęło stado krów, natomiast podczas edycji w Sunnbuhl/Kandersteg teren festiwalu był częścią trasy górskiego maratonu. W każdym roku pojawiały się też grupy szalonych gości, którzy na teren imprezy przybywali skacząc ze spadochronem. Również godne zapamiętania są przepiękne lokalizacje, takie jak wodospady w Engelbergu, położone 2100 m n.p.m. u podnóża szczytu Susten. Nocą ludzie tańczyli owinięci kocami, lecz nie przeszkadzało to nikomu w znakomitej zabawie.

 

Po tych wszystkich przygodach, cudownych latach, festiwal udał się na spoczynek. Wprawdzie aktualna lokalizacja również może okazać się przejściową, ale piękno Sigriswil sprawia, iż jest to idealne miejsce dla odrodzenia się ducha Vision. W 2010 roku przenosimy się w okolice Thun, na słoneczny taras nad jeziorem, około 1000 m n.p.m., w pięknym otoczeniu łąk położonych u stóp górskich szczytów.

 

 

Zmierzając ku 13. edycji, Vision po raz kolejny oferuje swym gościom 24 godzinny artystyczny show – połączenie światła, dźwięku, kolorystyki i pokazów akrobatycznych. Zgodnie z tradycją Vision wszystko to zostanie naturalnie wplecione w wyjątkową scenerię Alp szwajcarskich.

 

Następny rozdział Vison odbędzie się w rodzinnej atmosferze. Bez wątpienia zabraknąć nie mogło Svena Vath’a – regularnego gościa imprezy już od czasu jej 2. edycji. Kolejną gwiazdą będzie Ricardo Villalobos. W 2002 roku mogliśmy oglądać go grającego na bębnach razem z Mambotour. Po raz trzeci powitamy również Richie Hawtina.

 

Teren festiwalu w Thun obejmować będzie dwa olbrzymie namioty i jedną scenę open air z występami ponad 25 artystów. Poniżej przedstawiamy Wam listę potwierdzonych gwiazd na tegorocznej edycji Vision Open Air Festival:

 

Line up:

Sven Väth
Richie Hawtin
Ricardo Villalobos
Magda
Manon
Animal Trainer
Mitsutek & Maria Blessing
Kellerkind
Crowdpleaser
Beda
Ezikiel
P.Bell

Playlove

 

Live Acts & Bands:

The Orb
The Koletzkis
Pantha du Prince
Kalabrese & the Visionary Orchestra
Rizzoknor
One Shot Orchestra

Matias Aguyao & DJ Diegors

 

Kiedy: Sobota, 28 sierpnia 2010 – od godz. 14 do niedzieli, 29 sierpnia do godz 14.

Gdzie: Sigriswil, Kanton Berno, Szwajcaria

 

 

Źródło: materiały promo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →