Vinyl żyje – czyli 5 urodziny Phonica Records

News

Nadszedł czas na świętowanie dla londyśkiego sklepu Phonica Records, który 28 listopada będzie hucznie obchodzić 5-cio lecie istnienia.

W ostatnich latach wiele niezależnych sklepów z płytami vinylowymi zostało zamkniętych, głównie z powodu spadającego zainteresowania kupnem płyt. Miejsca te są niczym gatunek na skraju wyginięcia. Jest jednak pewien sklep znajdujący się w Londynie, dokładnie w sławnej dzielnicy Soho, który na przekór całej sytuacji na rynku muzycznym świetnie radzi sobie ze sprzedażą płyt vinylowych. Mowa tu oczywiście o znanym Phonica Records. Dokładnie 28 listopada 2008 roku obchodzić będzie on 5-cio lecie swojego istnienia.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Od czasu otwarcia sklepu Phonica Records w 2003 roku, stał się on mekką zarówno dla dj’ów jak i dla miłośników muzyki z całego świata. Jedną z rzeczy, która sprawia, że sklep Phonica jest tak niezwykły są jego pracownicy. To właśnie dzięki nim Phonica Records zyskała miano jednego z najlepiej zaopatrzonych sklepów z płytami vinylowymi. Jest wśród nich wielu znanych dj’ów i producentów jak choćby Skull JuiceBen, Disco Bloodbath Damon, Hector czy też Heidi.

Impreza świętująca 5-cio lecie istnienia Phonica Records odbędzie się 28 listopada w Corsica Studios. Na imprezie zagrają m.in.: Sebo K, Prins Thomas, Heidi, Hector i wielu innych znakomitych dj’ów.

Więcej informacji na: www.phonicarecords.co.uk

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →