Vilod (Ricardo Villalobos i Max Loderbauer) wypuszcza nowe LP

News
Vilod

Ricardo Villalobosa i Max Loderbauer - tych postaci nie trzeba nikomu przedstawiać. Panowie właśnie wydali nową płytę jako Vilod.

Vilod. Wielki powrót

Cztery lata. Tyle minęło od ostatniego krążka opatrzonego nazwą Vilod. Safe In Harbours, bo o tej płycie mowa, było wydawnictwem unikatowym. Pozornie niepasującym do siebie osobistościom – bo jak inaczej nazwać mariaż legendy minimal techno z lubującym się w bardziej klasycznie syntezatorowych klimatach producentem Maxem Loderbauerem – udało się stworzyć album, który na długo zapisał się w pamięci odbiorców. Po paru latach milczenia panowie przerywają ciszę, by powrócić z nowym dziełem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vilod wydaje w Mana

The Clouds Know. Tak brzmi tytuł najnowszego dzieła duetu Vilod. Wydawnictwo wypuszczone zostało pod szyldem angielskiego labelu Mana. Założycielami wytwórni są Andrea Zaraz – kurator  British Library Sound Archive, i Matthew Kent.

Vilod - The Clouds Know

Vilod – The Clouds Know

VilodThe Clouds Know. Tracklista

Płyta składa się z jedenastu utworów będących przedziwnym połączeniem muzyki elektronicznej, house’u i free jazzu. Villalobos i Loderbauer nie boją się eksperymentów, a ich najnowsze dziecko jest tego najlepszym dowodem. Tracklista prezentuje się w następujący sposób:

01. Ohnesarg
02. Jazzversuch
03. Flump
04. Clop
05. Wassernova
06. Scheiss On Your Diamond
07. Schalen Geschmack
08. Rahmstar
09. Mosaic
10. Jungsstück
11. Pfaul

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →