Viadrina – Cellardoor EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/10/08
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Jeśli ktoś myślał, że Viadrina zniknie z rynku po kilku numerach będzie musiał przyznać się do błędu. Duet działa bardzo aktywnie, a kolejne sukcesy tylko dodają im zapału do dalszej pracy. Chłopaki mogą przy tym liczyć na wsparcie uznanych artystów, którzy chętnie sięgają po ich numery, co często prowadzi do propozycji kontraktu w prowadzonych przez nich wytwórniach.
Na należącym do Cozzy D, Lee Brinx i Ed Kane’a labelu Lower East Viadrina debiutowała numerem 'Queens’ przygotowanym na potrzeby kompilacji 'Inner Circles Vol.2′. Pełna EP-ka ’Cellardoor’ stawia duet na równi z innymi reprezentantami wytwórni.
Znakami rozpoznawczymi Viadriny są przede wszystkim zrytmizowane linie basowe i dość ciekawe sample wokalne. Żaden z trzech nowych utworów nie jest wyjątkiem od tej reguły. Na próżno szukać tu zaskakujących brzmień czy nowatorskich rozwiązań aranżacyjnych, jednak nie o to chodzi w tej muzyce. Ma nieść radość i sprawdzać się na parkietach, po prostu. I tak długo jak modna będzie taka odmiana house, muzyka Viadriny będzie spełniać swoje zadanie.
Tekst: Daniel Czarnecki


LOW026: Viadrina – Cellardoor E.P by Lower East

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Cellardoor

02. Backdoor

03. Spellbound

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →