Znamy program VI Konferencji Muzycznej Audioriver

Wydarzenie

Jak wygląda praca w branży muzycznej i czy warto ją podejmować? Jak prowadzić skuteczne negocjacje biznesowe? Jak dostać się do programu burn Residency oraz kto zwyciężył w plebiscycie MUNOLUDY 2015? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas kwietniowej Konferencji Muzycznej Audioriver w Gdańsku.

IV Konferencja Muzyczna Audioriver, która odbędzie się 2 kwietnia w Olivia Business Centre w Gdańsku, rozpocznie się o godzinie 10:00 dyskusją „Czy praca w branży muzycznej jest dla Ciebie?”. W debacie wezmą udział: Olga Tuszewska (Kayax, managerka Brodki), Łukasz Stasiak (Alkopoligamia, manager Tego Typa Mesa), Jarek Szubrycht (Gazeta Magnetofonowa, Red Bull Muzyka), Karolina Wanat (Warner Music Poland), Łukasz Lubiatowski (Automatik, NoPaper Records) oraz Łukasz Zieliński aka Vacos (Sfinks700).
Kolejny punkt programu rozpocznie się w południe i będzie to wykład eksperta od negocjacji, Pawła Gołembiewskiego.
O godzinie 15:00 dowiemy się więcej o tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu DJ-skiego, burn Residency. Poznamy uczestników poprzednich wydarzeń, ich wrażenia, wskazówki oraz zasady udziału w programie.
O 16:15 dowiemy się, kto zdobył Nagrody Polskiej Sceny Klubowej MUNOLUDY 2015. Plebiscyt portalu Muno.pl jest najbardziej miarodajnym wskaźnikiem popularności dla DJ-ów i producentów elektronicznych w naszym kraju. Po wręczeniu statuetek odbędzie się debata z laureatami.
W Olivia Business Centre pojawi się strefa, w której będzie można przetestować sprzęt i oprogramowanie muzyczne tak uznanych marek, jak Native Instruments, Korg czy Arturia. Strefa będzie czynna w godzinach 10:00 – 17:00, a wstęp na nią będzie bezpłatny.
Wejściówka na wszystkie debaty i wykład o negocjacjach kosztuje jedyne 10 zł.
Po konferencji odbędzie się After Party w klubie Sfinks700, którego gwiazdą będzie DJ i producent z Republiki Południowej Afryki – Black Coffee.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →