VI Konferencja Muzyczna Audioriver już w tę sobotę

Wydarzenie

Poznaliśmy szczegóły dotyczące panelu poświęconego programowi burn Residency. O założeniach na ten rok oraz o poprzednich edycjach projektu opowiedzą Philipp Straub z Austrii, Samanta z Litwy oraz dwaj nasi rodacy: Simon Mattson i Sincz.

burn Residency to największy na świecie, globalny konkurs DJ-ski, którego celem jest odkrywanie nowych talentów muzyki elektronicznej. Organizowany jest już od czterech lat i podczas każdej edycji w rolę jurorów i mentorów wcielają się wielkie gwiazdy, jak choćby Carl Cox i Pete Tong przed rokiem. Podczas Konferencji Muzycznej Audioriver dowiemy się, kto w 2016 roku będzie oceniał kandydatów oraz jakie nagrody czekają na zwycięzców.
Najwięcej o zasadach burn Residency obowiązujących w 2016 roku opowie z pewnością główny mentor programu, czyli Philipp Straub. To założyciel i właściciel dużej wiedeńskiej agencji Titan International, która zajmuje się organizacją wydarzeń muzycznych, bookingiem artystów i doradztwem. Od kilku lat doradza marce burn Energy w tworzeniu omawianego konkursu DJ-skiego.
Philipp Straub
Z kolei Samanta to laureatka poprzedniej edycji programu. Zwyciężając w 2015 roku pokonała łącznie aż 7000 artystów ze 133 krajów, którzy zgłosili się wówczas do konkursu burn Residency. Nasz rodak, Simon Mattson, był finalistą w tym samym czasie i mierzył się z Samantą wykonując różne zadania na zgrupowaniu zorganizowanym na Ibizie. Jego brat, Sincz, także był finalistą, ale w roku poprzednim.
Z pewnością cała trójka będzie miała wiele wskazówek dla tych, którzy rozważają wzięcie udziału w konkursie.
Panel burn Residency odbędzie się od 15:00 do 16:00, ale to nie wszystko, co czeka nas 2 kwietnia w Olivia Business Centre w Gdańsku. Wcześniej ogłoszono już pozostałe elementy programu, czyli dyskusję „Czy praca w branży muzycznej jest dla Ciebie?”, wykład „Negocjacje w biznesie muzycznym” oraz galę rozdania nagród MUNOLUDY 2015.
Afterparty odbędzie się w sopockim klubie Sfinks700, a jego gwiazdą będzie Black Coffee.
Więcej informacji:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →