Vertical Spectrum ponownie u Oscara Mulero. Kolejne znakomite wydawnictwo Polaka

Fot. Maria Drężek
News
Vertical Spectrum, Oscar Mulero, album, Sfora, Warm Up

Jeden z najbardziej uzdolnionych polskich producentów, Vertical Spectrum, zapowiedział swój drugi w karierze album. 10-częściowy LP ukaże się 9 lipca nakładem wytwórni Oscara Mulero, Warm Up.

Enigmatyczny, tajemniczy, mocno skryty za swoimi social mediami Vertical Spectrum od wielu lat pokazuje, że należy do ścisłego grona najważniejszych producentów muzyki techno w naszym kraju. Doceniany na Zachodzie, głównie przez samego Oscara Mulero, za sprawą najnowszego albumu i tym razem daje pokaz swojego najwyższego kunsztu.

Vertical Spectrum – Sfora LP – WU70d

Vertical Spectrum ponownie u Oscara Mulero

Najnowszy album reprezentanta Pole Group ukazuje jego studyjne umiejętności od bezbeatowych sennych pejzaży, porównywalnych z rozgrzewającym się dopiero silnikiem kosmicznego statku. Kontynuację podróży artysta obrazuje za sprawą perkusyjnych partii,  które nadają tempo przyprawione teksturami i przestrzennymi dźwiękami syntezatorów. Solidny groove, tworzący niepokojące poczucie hipnozy i halucynacji, wieńczy „spokój, relaks i satysfakcja z zakończonej misji”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jestem super szczęśliwy mogąc zaprezentować mój nadchodzący album Sfora LP. To wielki zaszczyt móc wydać swoją muzykę dla wytwórni Warm Up, prowadzonej przez jedynego w swoim rodzaju Oscara Mulero.

– skomentował Vertical Spectrum

Za sprawą Sfora LP polski artysta dołącza do grona znakomitych artystów pokroju Nørbak, Temudo, Mike Storm, Kessel, Tensal, Dimi Angelis, Kwartz, których muzyka w ostatnich latach również ukazała się w wytwórni Warm Up.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →