Znamy szczegóły debiutanckiej płyty Venter

Zapowiedzi

W czerwcu nakładem londyńskiego labela Sensefloor ukaże się debiutancki album wrocławskiego duetu Venter. Krążek promuje utwór "Fire", nagrany wraz z Baaschem.

Tomasz Bednarczyk i Tomasz Mreńca mają za sobą pracowity rok. Latem zadebiutowali EP-ką pod szyldem Venter, zachwycili też remiksami dla Oxford Drama, We Draw A, czy Mikromusic. Utwór „Takiego Chłopaka” w ich wersji znalazł się na naszej kompilacji „MUNOCUDY„, którą możecie pobrać za darmo stąd.
Kolejnym rozdziałem w karierze Venter jest pełnowymiarowy album, nad którym prace zostały właśnie zakończone. Płyta zatytułowana po prostu „Venter” pierwotnie ukaże się wyłącznie na płycie winylowej, sygnowanej przez londyński label Sensefloor. Na krążku gościnnie występują Baasch, pianista Stefan Wesołowski i wokalista We Draw A – Piotr Lewandowski.
Pierwszym zwiastunem albumu „Venter” jest utwór „Fire„, którego możecie posłuchać w Muno.FM. Najbliższą okazją do sprawdzenia nowego materiału duetu na żywo będzie poznański festiwal Spring Break. Video z przygotowań do występu możecie zobaczyć poniżej.
Venter – Venter LP [Sensefloor]
Data wydania: 30.06.2015
Tracklista:
01. Glimmer I
02. Beneath
03. Aware
04. Moon
05. City Of Spring
06. Fire
07. Lovers Sex
08. Brixton
09. Glimmer II

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →