Wisłoujście: 5 powodów, dla których musisz tam być!

News

Do imprezy pozostało już tylko 8 dni! Zapytaliśmy Vacosa, reprezentanta Sfinks700 i współorganizatora imprezy, dlaczego warto wybrać się na to nietuzinkowe wydarzenie!

Smolna i Sfinks700 przy wsparciu największych polskich klubów z muzyką elektroniczną  –  krakowskiego Prozaka, poznańskiej Tamy i wrocławskiej Pralni łączą siły i przygotowują zupełnie nowy, muzyczny projekt w zabytkowej Twierdzy Wisłoujście.

Lineup: Agim, Aksamit, An On Bast, Angelo Mike, Anja Kraft, Blazej Malinowski, Catz ‘n Dogz, Concept of Thrill, Deaf Can Dance, Deas, Diana d’Rouze, Discox, Dtekk, Foxall, Fresh, Gigi, Glasse, Joana, Kacpa, Kaotik, Keyton, Lulu Malina, Meg, Raev, Raidho, Ritual Thrills, Rodrigezz, Seb, Sept, Vacos

Zapytaliśmy Vacosa, reprezentanta Sfinks700 i współorganizatora wydarzenia o 5 powodów, dla których nie może Cie tam zabraknąć…

Po pierwsze – Twierdza

Szansa uczestniczenia w festiwalu, odbywającym się na terenie XVI wiecznego fortu Carré otoczonym fosą nie zdarza się zbyt często. Miejsce jest magiczne i niepowtarzalne. Twój Instagram się zagotuję od ilości gorącego contentu. 😉

Po drugie – Polska scena

To chyba pierwsze tak duże wydarzenie w Polsce, które skupiło się wyłącznie na polskich artystach muzyki elektronicznej. Nasza scena rośnie – mamy się czym chwalić. Nie mamy się czego wstydzić. Sami zobaczycie.

Po trzecie – Festiwal dzienny

Główny nacisk i ciężar wydarzenia przeniesiony jest na część dzienną. Wydajesz pół miesięcznej pensji na wyjazd na Awakenings? Na Audioriver w sobotę w nocy wychodzisz przed świtem, żeby wyspać się na Sunday? Jeśli tak, to pokochasz Wisłoujście.

Po czwarte – Polskie kluby

Wieloletnia współpraca i przyjacielskie stosunki sprawiły, że największe polskie kluby z muzyką elektroniczną wspólnie wspierają inicjatywę Wisłoujścia. Czujesz się częścią społeczności Prozaka, Sfinksa, Smolnej, Tamy lub Pralni? Doskonale poczujesz się na Wisłoujściu!

Po piąte – Ograniczona ilość biletów

Wisłoujście nigdy nie przerodzi się w ogromny festiwal. Miejsce ma swoje ograniczenia i zawsze będzie to wydarzenie elitarne. Pierwszeństwo zakupu biletów będą mieli uczestnicy z lat poprzednich. Ci, którzy zaufali nam na początku i są częścią polskiej sceny muzyki elektronicznej. To właśnie dla Was jest ten gig!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →