V.A. – Full Body Workout Vol. 7

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/01/17
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Co roku Get Physical Music serwuje nam składankę z cyklu „Full Body Workout”. Seria ta, to nie tylko swego rodzaju przekrój przez najciekawsze brzmienia z pogranicza tech house’u i gatunków pokrewnych, ale także okazja do zaprezentowania niecodziennych kooperacji artystów, stanowiących o wizerunku muzycznym wytwórni. Twórcy kompilacji nie zapominają też o młodym pokoleniu klubowych producentów,  tych na „Full Body Workout Vol. 7” jest bowiem kilku.

Tech house barwiony jest tu na kilkanaście różnych sposobów, w każdym przypadku daje to inny skutek. Począwszy od brzmień lekkich, melodyjnych zasadzających się na improwizacji czy zaledwie flirtujących z syntezatorowym disco po dźwięki ciężkie, głębokie, brutalnie wżerające się w taneczny rytm (Martin Dawson „What the Fuck”).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z jednej strony zapraszani jesteśmy na parkiet, z drugiej mamy ochotę usiąść i odbyć muzyczną podróż w głąb siebie, rozpatrując każdy z podanych niuansów.

Dominują klasyczne tech house’y: niektóre z powykręcanymi wokalami („Dog Or Dusta”, „Baby Got Me Open”, „Sweet Spot”) inne z prowadzącymi liniami instrumentów („Pickles”, „My Boogie”) lub te tradycyjne, parkietowe, bazujące na masywnym build-upie („Shaft of Sunlight”). Różnorodność dźwięków po jakie sięgnęli jej twórcy sprawia że płyta nie nuży i jest słuchalna w całości.

Get Physical jest marką samą w sobie i egzystując na rynku muzyki klubowej już ponad 9 lat ma bezapelacyjnie wpływ na jej nowe kierunki rozwoju. „Full Body Workout Vol. 7” świetnie się sprawdzi w roli przewodnika po współczesnym tech housie. Jest jednym z tych głosów, za którym zawsze bezpiecznie jest pójść. W różnorodności tej płyty, każdy odnajdzie coś dla siebie.

text: Krzysztof Kolanek


GPMDA038 – V.A. – Full Body Workout Volume 7 by Get Physical Music

Tracklista

01. Smash TV – Baby Got Me Open
02. Martin Dawson – What The Fuck
03. SIOPIS feat. Mr. Brean – Dog Or Dusta
04. Bjorn Wilke & Someone Else – Guten Morgen
05. Javier Logares – Proyecto Lazer
06. Jona – Silver
07. Miguel Toro & Argenis Brito – Sweet Spot
08. Pele – My Boogie
09. Israel Sunshine – Pickles
10. Findling & Lihab – Shaft Of Sunlight

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →