John Digweed na 4 urodzinach klubu SQ

News

Już w nabliższą sobotę z okazji 4 urodzin poznańskiego klubu SQ wystąpi legenda muzyki elektronicznej - John Digweed!

W najbliższy weekend jeden z najlepszych klubów w Polsce – SQ Klub obchodzić będzie swoje 4 urodziny. Specjalnie z tej okazji będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć na żywo człowieka legendę, założyciela kultowej wytwórni BedrockJohna Digweeda

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KUP BILET NA 4 URODZINY KLUBU SQ – JOHN DIGWEED

 

W pierwszej połowie lat 90-tych Digweed rezydował w klubie Renaissance. Był pierwszym brytyjskim DJ-em (razem z Sashą), który objął rezydenturę w USA, nieustannie przoduje w rankingach 10 najlepszych, międzynarodowych DJ-ów, sporządzanych przez, cenione w kręgach klubowych, wydawnictwa DJ Magazine i Muzik. 

 

 

Talent Digweed’a sprawia, że jego pojawienie się nawet w odległych zakątkach Australii, Afryki i Azji spotyka się z takim samym uznaniem i budzi podobne emocje, jak w rodzimej Europie czy Ameryce. I nic nie wskazuje na to, by stan ten miał ulec zmianie. Tylko nieliczni potrafią tak jak on gromadzić na swoich występach kilkanastu/ kilkadziesięcio tysięczną publiczność. Wyjątkowo rzadko można usłyszeć Johna w klubowym wydaniu.

 

John Digweed wystąpi 24 października 2009 roku na 4 urodzinach klubu SQ  Jak wielki jest jego talent świadczą słowa w jakich napisał o nim wspomniany już branżowy „DJ Magazine” : „Digweed to dj, który od ponad dekady niestrudzenie pracuje tworząc muzykę house dla ludzi, i który wie jak to robić w mistrzowskim stylu.”

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →