Urodzinowa fiesta londyśkiego klubu Fabric

News

W połowie października londyński klub Fabric obchodzić będzie swoje 10 urodziny. Specjalnie z tej okazji zaplanowano trzy dni hucznych imprez, na których zagra cała plejada gwiazd.

Fabic przez wielu ludzi uznawany jest za najlepszy klub na świecie, który zyskał swą renomę głównie za sprawą niesamowitych bookingów. To jednak nie tylko miejsce, gdzie można co weekend oddać się klubowemu szaleństwu, lecz także marka, rozpoznawalna przez niemal wszystkich miłośników elektronicznych brzmień. Fabric to również wytwórnia, nakładem której wydawane są kompilacje: Fabric oraz Fabric Live, nagrywane przez najlepszych djów na świecie.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Trzydniowa fiesta z okazji 10 urodzin Fabric rozpocznie się w czwartek 15 października, a zakończy się wieczorem w niedzielę 18 października. Czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu? Na pewno niesamowitej zabawy, zróżnicowanej muzyki i występów najlepszych artystów na świecie. Poniżęj znajdziecie line up imprezy z podziałem na dni. Należy się spodziewać, że do listy dołączą kolejni dje.

 

Czwartek, 15.10.2009

Room One: Andy C, DJ Hype,
Room Two: Dub Police: Caspa, Skream, Benga
Start: 21:00
Cena biletów: £10

 

Piatek, 16.10.2009

Room One: Simian Mobile Disco, Filthy Dukes (DJ Set), The Subs (live), Shinichi Osawa
Room Two: DJ Craze, Scratch Perverts, DJ Zinc, Klever, Joe Ransom
Start: 22:00

Cena biletów: £15/12

 

Sobota/Niedziela, 17/18.10.2009 

Craig Richards, Terry Francis, Andrew Weatherall, Ricardo Villalobos, Steve Bug, Michael Mayer, Ivan Smagghe, Mathew Jonson (live), Daniel Bell (DBX) (live), Konrad Black, Swayzak (live), Kenny Larkin (live), Hipp-E, Halo, Fred Everything, Rub N Tug, Doc Martin, Daniel Wang

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →