Upsammy zapowiada debiutancki album

117

Wydawnictwo ukaże się nakładem holenderskiej wytwórni Dekmantel Records.

Upsammy – nowa gwiazda sceny elektronicznej?

Upsammy to producentka i DJka, która od początku swojej kariery, czyli od roku 2017, zdążyła wypracować swój własny muzyczny język. Składają się na niego zwiewne, delikatne melodie, bulgoczące kwaśnymi wtrąceniami i dziurawione połamaną perkusją. Artystka po spędzeniu pierwszych siedmiu lat życia w Amsterdamie przeniosła się do Naarden, małego miasta na północy kraju. Była rezydentką słynnej De School. Studiowała również kierunki związane z mediami i technologiami na uniwersytecie artystycznym w Utrechcie.

Upsammy i jej debiutancki album Zoom – premiera 8 czerwca

Thessa Torsing, ukrywająca się pod pseudonimem Upsammy, to jedna z najbardziej obiecujących nowych artystek sceny elektronicznej. Holenderka ma już na swoim koncie jedną EPKę zatytułowaną Wild Chamber, która została wydana w 2019 roku. Teraz światło dzienne ujrzy jej długogrająca płyta Zoom. Krążek zostanie wypuszczony przez wytwórnię Dekmantel Records. Okładkę zdobi  kawałek lodu ze szwajcarskiego lodowca. Premiera wydawnictwa będzie miała miejsce 8 czerwca. Posłuchajcie zapowiedzi płyty:

Ludzie jednoczą się najczęściej pod wielkimi ideami, a zapominają o tym, że łączą nas również małe rzeczy, które posiadają wielką emocjonalną, duchową i artystyczną wartość. Zawsze byłam bardzo ciekawa swojego najbliższego otoczenia. Wyłapywałam różne detale, starając się przy ich pomocy zrozumieć większy obraz, którego byłam częścią. Chciałabym, żeby moja muzyka pozwalała ludziom osiągnąć podobny stan – tłumaczy Thessa Torsing.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.