Up To Date – zobaczcie występy z tegorocznej edycji

Festiwale News

Nie uczestniczyliście w tegorocznej edycji Up To Date Festival? Nic straconego! W sieci są dostępne nagrania z występów, które miały miejsce w Białymstoku.

Up To Date zagrał po raz kolejny

Za nami niezwykle gorący weekend. Choć warunki, w których przyszło grać jednemu z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju – mowa o Up To Date Festival – nie były najbardziej sprzyjające, to impreza odbyła się. Organizatorzy zapowiadali, że „ze*rają się, a zrobią festiwal” i obietnicy dotrzymali.

Versalife @ Up To Date Festival 2020 Pozdro Techno

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

A zaznaczyć trzeba, że wyzwanie było ogromne. Sprostać nowym normom sanitarnym, przez 6 dni, w kilku lokacjach na raz, a do tego streamować większość z odbywający się koncertów? Czapki z głów! Jak dla mnie to jeden z większych wyczynów tego lata.

Up To Date – wideo z festiwalu

Wiemy, że nie wszyscy z naszych czytelników mogli wziąć udział w tegorocznej edycji wydarzenia. Zdają sobie sprawę z tego również sami organizatorzy, którzy musieli limitować ilość biletów. Cytując klasyka „taki mamy klimat” w tym roku.

Jeśli jednak pragniecie nadrobić zaległości albo posłuchać setów, na których chcieliście być, a nie udało się wam, nie wszystko stracone. Ekipa Up To Date przewidziała coś dla Was. Na kanał festiwalu na serwisie Youtube są dostępne wideo z występów, które odbyły się między 1 a 6 września w Białymstoku. A jest w czym wybierać. Na zachętę zostawiam Was z przepięknym setem Surgeona, który wystąpił w formule b2b z DJ-em Petem. Więcej zapisów znajdziecie pod tym adresem. Część z nich dostępna jest również w formie 360 VR.

[360 VR] DJ Pete b2b Surgeon @ Up To Date Festival 2020 Beats. stage by Burn Energy DrinkPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →