Up To Date Festival: sprawdź drugie ogłoszenie artystów!

Eventpromo

Nadchodzi jubileuszowa, 10. edycja festiwalu Up To Date, który odbędzie się w dniach 5–8 września br. w Białymstoku. Line-up nabiera już konkretnych kształtów!

Tegoroczna edycja jest dziesiątą w historii działań białostockiej ekipy, tworzonej przez lokalnych aktywistów. Każdego roku wkładają oni ogromny wysiłek w to, aby powoływać do życia prawdziwie artystyczną i oddaną dźwiękowym poszukiwaniom przestrzeń. Zobaczcie najlepsze momenty tego festiwalu. Up To Date Festival to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Odbywa się rokrocznie w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku Up To Date odwiedza ok. 8000 gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak choćby Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich.

Up To Date Festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jubileusze zobowiązują, w związku z czym, po raz pierwszy w swojej historii, Up To Date Festival trwać będzie nie dwa, lecz cztery dni. Rozpocznie się w czwartek – 5 września, a zakończy w niedzielę – 8 września. Dwa dni na Stadionie Miejskim uzupełniono tym samym o czwartkowy koncert otwarcia i jeden dodatkowy dzień z muzyką w stolicy Podlasia.

Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączyli do line-upu tego niezwykłego wydarzenia.

Up To Date Festival – drugie ogłoszenie

Helena Hauff, Alessandro Cortini live, Christina Vantzou x Resina, PRO8L3M, Włodi, Lee Gamble, IGLOOGHOST live, Svreca, Ben Buitendijk, Carl Finlow live, Bogdan Raczynski, Sentimental Rave, Dżuma, Alienata b2b Sync 24, The Very Polish Cut Outs, Mr. Lex, Harper

Bohaterami pierwszego ogłoszenia byli tacy artyści jak: Sokół, Dopplereffekt live, IC3PEAK, Legowelt pres. Gladio live, Lone b2b Special Request, Milena Głowacka live, Ceephax Acid Crew live, Desroi live, Sega Bodega live, Mike Parker, Umwelt live, Anthony Linell & Ali Demirel – „Winter Ashes”, Robert Henke – „Lumière III”

Jak widać, Up To Date nie zawiedzie na swojej 10. edycji. Bilety na festiwal znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

My już nie możemy się doczekać! Jeśli macie tak samo, to zapraszamy do Warszawy na imprezę Warm Up To Date Festival X Łomża Jasne Pełne. Bilety na to wydarzenie możecie kupić tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →