Up To Date Festival liczy na Twój głos!

Wydarzenie

Białostocki festiwal został nominowany do nagrody UK Festival Awards w kategorii Najlepszy Festiwal Zagraniczny. Na Up To Date nie zagłosujesz?!

Po raz pierwszy UK Festival Awards wręczono w 2004 roku. Brytyjska branża muzyczna swoje nagrody przyznaje w 21 kategoriach doceniając osiągnięcia organizatorów festiwali m. in.: za program wydarzenia, produkcję, innowacyjność, promowanie nowych talentów, marketing wydarzenia muzycznego, gościnność czy gastronomię. Białostocki Up To Date Festival znalazł się na liście 60 najlepszych zagranicznych festiwali na świecie!
Ta nominacja to dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że trud, jaki wkładamy w budowę festiwalu w Białymstoku doceniają również za granicą nie tylko naszego miasta czy regionu ale i kraju. Nominacja cieszy tym bardziej, że znaleźliśmy się w gronie największych, najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych festiwali na świecie, co dowodzi, że prowadzone przez nas działania promujące miasto i region w Europie nie tylko mają sens, ale przynoszą wymierne efekty – powiedział Jędrzej Dondziło, dyrektor programowy Up To Date Festival.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii w konkursie wybierani są w drodze głosowania publiczności oraz jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele branży muzycznej. Ostateczne rozstrzygnięcia to wynik odpowiedniej kombinacji głosów.
Swój głos na Up To Date Festival można oddać do 30.11.2017 za pośrednictwem strony internetowej – http://www.festivalawards.com/vote/ (kategoria Best Overseas Festival). Wtedy też w Londynie ogłoszona zostanie lista zwycięzców.
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →