Up To Date Festival i film 'Bagaż Życia’ docenieni!

Wydarzenie

Film "Bagaż Życia" białostockiego festiwalu Up To Date pokonał reklamy zrealizowane dla marek takich jak m.in. Ikea, Żywiec, Huawei i Carrefour!

Gala Klubu Twórców Reklamy odbyła się 26 maja w Teatrze Polskim. „Bagaż Życia”, film promujący ubiegłoroczną edycję Up To Date Festival otrzymał 2 nagrody.
Organizowany przez Klub Twórców Reklamy konkurs w środowisku branży wideo marketingu traktowany jest niezwykle poważnie. O tym, kto otrzyma nominację decyduje Jury po ponad tygodniowych, zamkniętych obradach. Do konkursu zgłaszają się najbardziej prestiżowe i największe agencje reklamowe. Jury co roku dokonuje bezlitosnych rozstrzygnięć, nie tylko odrzucając większość zgłoszeń, ale niekiedy również nie przyznając pierwszych miejsc w danych kategoriach.

C. Chwicewski, K. Kiziewicz oraz Pan Stanisław

Film „Bagaż życia”, promujący Up To Date Festival 2017, którego twórcami są Cezary Chwicewski i Krzysztof Kiziewicz otrzymał:

  • Brąz w kategorii Komunikacja Wirusowa. Jury nie przyznało złota w tej kategorii. Tym samym film białostockich twórców pokonał w boju m.in. Amnesty International czy obraz promujący film „Wołyń” ustępując jedynie pola reklamie marki Allegro „Angielski”, która zajęła miejsce drugie.
  • Brąz w kategorii Film – tu ponownie Jury konkursu nie przyznało złota. Film Chwicewskiego i Kiziewicza zajmując trzecie miejsce wyszedł zwycięsko z konkurencji z Ikea, Grupą Żywiec, Huawei czy Carrefour.
Gratulujemy!!!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →