Up To Date Festival w nowej lokalizacji – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Mamy świeże informacje o tegorocznym Up To Date w Białymstoku! Festiwal przenosi się z Węglowej do nowego, równie ciekawego miejsca. Na terenie imprezy pojawi się też nowa scena.

Białostocki Up To Date Festival w ciągu sześciu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym. Dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców elektroniki z całego świata.
W tym roku nie Węglowa, a zadaszone sektory parkingów Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku w dniach 23 i 24 września wypełnią się muzyką do jakiej zdążyli nas już przyzwyczaić organizatorzy Up To Date Festival.
W formule festiwalu znalazło się także miejsce na Centralny Salon Ambientu, który ponownie odbędzie się w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz po raz pierwszy w drugiej lokalizacji, którą organizatorzy trzymają jeszcze w tajemnicy. Na Up To Date stanie też nowa scena pod szyldem T-Mobile Electronic Beats.
Up To Date Festival uruchomił już dystrybucję biletów. Karnety w pierwszej puli można kupić w promocyjnych cenach na stronie Biletomat.pl.

LINE-UP:

The Gods Planet (Claudio PRC + Ness), Luke Vibert, Annanan, Fracture, Reeko, Rafael Anton Irisarri, Otsochodzi
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →