UP Festival kompletuje line-up

News

Praga i jej najciekawszy letni festiwal odsłonił wszystkie tegoroczne nazwiska. Zobacz line-up UP Festival.

W dniach 10-14 lipca odbędzie się jeden z ciekawszych festiwali z muzyką elektroniczną w tej części Europu. Czeska Praga i jej UP Festival to doskonała propozycja dla wszystkich smakoszy wyselekcjonowanych dźwięków –  usłyszymy tam mieszankę wszystkiego, co najlepsze w muzyce house, techno oraz minimal.

Festiwal właśnie skompletował swój skład, który wydaje się być jednym z ciekawszych, jakie możemy oglądać przed nachodzącym sezonem festiwalowym. Ostatni artyści, którzy zamykają stawkę to Anton Kubikov, Andrew James Gustav, Denis Kaznacheev oraz Sonja Moonear. Dopełnili oni line-up, w którego skład wchodzą m.in The Mole, Marcel Dettmann, Zendid, Ricardo Villalobos czy Maayan Nidam.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Pradze warto pojawić się we wszystkie 4 dni, festiwal oferuje całą gamę pobocznych imprez, warsztatów, odbędzie się także Boiler Room z udziałem m.in Jamesa Ruskina oraz kameralne after-party z ograniczoną ilością biletów. Nasza reprezentacja melduje się na miejscu, spodziewajcie się obszernej relacji na łamach naszego portalu.

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →