Praga i jej koneserski festiwal

News

Wielki sukces pierwszej edycji festiwalu UP pozwolił organizatorom na powtórkę w tym roku – w dniach 10-14.07 możemy spodziewać się w czeskiej Pradze prawdziwej technicznej uczty, z doskonałym programem w tle.

Tegoroczne hasło „Harmony In Nature” będzie  pomysłem za zagospodarowanie przestrzeni festiwalowej w całej Pradze. Zanim rozpocznie się centralna część festiwalu w sobotnie południe trwająca ponad 24h, warto wybrać się na UP kilka dni wcześniej. Już od środy będziemy mogli uczestniczyć w wielu panelach, warsztatach, typowych Q&A oraz w sesji Boiler Room.

Festiwal odbędzie się w tym roku blisko lotniska, na które bez problemu dojedziemy metrem. Sam festiwal będzie podzielony na część dzienną i nocną, którą zasilać będą autonomiczne sceny – UP Festival Stage, XLR8R Stage oraz Komiks Stage. Niedzielna noc to ukłon w stronę najwytrwalszych – festiwalowe szaleństwo będzie można zakończyć na intymnym after-party z niewielką ilością biletów w przedsprzedaży.
A kogo usłyszymy w tym roku? Doskonała mieszanka tego co najlepsze w house i techno z domieszką robiącego furorę od dawna na świecie Romanian sound. Swoje sety na nieprawdopodobnym soundsystemie od Funktion-One zaprezentują m.in. Ricardo Villalobos, Marcel Dettmann, Dorian Paic, Edward, Dana Ruh, Margaret Dygas, Archie Hamilton, Maayan Nidam, Zendid, Fatty M & Dj Schwa…
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →