Unsound zamyka program Ephemera Festival Warszawa

Fot. Materiały organizatora
News
Ephemera Festival ogłasza line up

Poznaliśmy już cały program Ephemera Festival. Znajdziecie w nim nie tylko pozycje stricte muzyczne.

Ephemera Festival – sprawdzamy program

Ephemera Festival, którego Unsound jest producentem i kuratorem, odbędzie się w Warszawie w przyszłym tygodniu – od 15 do 19 czerwca. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to „uczta zmysłów dla lokalnych instytucji kultury, artystów i publiczności”.

Warszawską imprezę otworzy oficjalnie spektakl O Ziemio utracona, zjaw się, chociażby w chorym śnie Tarasa Gembika i Zoi Michailovej, poświęcony ukraińskiej poezji dysydenckiej. Do wykonawców dołączą Julia i Alina Dedenove, grając na tradycyjnych ukraińskich kobzach. Połowa dochodu z biletów z tych występów zostanie przekazana wybranej organizacji wspierającej młodzież queer w Ukrainie. Fundusze będą zbierane także podczas całego festiwalu. Czekać też będzie na nas performance Community of grieving Zosi Hołubowskiej i Julii Giertz.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały organizacyjne

Performance, film, dyskusja i koncerty

Publiczność może liczyć również na after party, wystawę Wiktora Striboga (stworzoną wspólnie z Aleksandrą Waliszewską i Ignacym Kamińskim), znanego z Mushroom TV. Następnie w Komunie Warszawa odbędzie się rozmowa z artystą Matmosem oraz pokaz filmu Solo o polskim kompozytorze Bogusławie Schaefferze. Queerowa warszawska artystka Bella Ćwir przeczyta zaś fragmenty nowego polskiego tłumaczenia Wspomnienia o rzeczach minionych Marcela Prousta.

Na Ephemera Festival nie mogło zabraknąć również koncertów. W Warszawie zobaczymy takich wykonawców, jak m.in.: Alien Body, Croatian Amor, Ecko Bazz, Jana Woodstock, Jacqueline Sobiszewski, Leggerezza, Łukasz Wojtysko, Machine Girl, Madikoptah, Matmos, Monster, Nazira, Olivia, Pola Sutryk, Spalarnia, Taras Gembik, Wiktor Stribog, Young Majli, Zosia Hołubowska & Julia Giertz.

Ostatnim punktem programu jest wyjątkowe Heavenly Bodies (16 czerwca) – jadalna instalacja stworzona przez Polę Salicką i Polę Sutryk we współpracy z inicjatywą Kuchnia Konfliktu, wykorzystująca zioła, liście, kwiaty, kolory i rytuały

– czytamy w informacji prasowej.

Program festiwalu wraz z linkami do biletów można znaleźć na stronie internetowej Ephemery.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →