Unsound ogłasza program artystyczny oraz harmonogram

Festiwale News
Unsound

Październik już za pasem, a oznacza to, że wielkimi krokami zbliża się tegoroczny Usnound: Intermision. Festiwal ogłosił program artystyczny, oraz harmonogram wydarzeń. Sprawdź, co będzie się działo w nadchodzących tygodniach.

Unsound:Intermission – wirtualne doświadczenie

Rok 2020 przejdzie do historii nie tylko jako rok bez festiwali, ale również jako czas ich debiutu w przestrzeni wirtualnej. Najpierw Burning Man, teraz Unsound. Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń tego lata. Co więcej, każdy z nas będzie mógł wziąć w nim udział. Wszystko za sprawą doskonałej i przejrzystej organizacji.

Unsound: Intermision to wydarzenie online, które odbędzie się w dniach 1-11 października. Więcej o formie przedsięwzięcia oraz towarzyszącym mu okolicznością możecie przeczytać tutaj. Niespełna kilka godzin temu poznaliśmy pełen program artystyczny oraz harmonogram. Nienachalna forma serwowania i niebanalna tematyka przeplatają się z występami muzycznymi i video-esejami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Unsound:Intermission – co zobaczymy w tym roku?

Gwoździem programu tegorocznej edycji Unsoundu jest improwizacja rozpisana na kilkunastu muzyków przez Nicolasa Jaara. Muzyk, którego ostatnie wydawnictwa oscylują, wokół muzyki eksperymentalnej, stworzył koncept, który dźwiękowo realizować będą, występując w duecie, tacy artyści jak: Aho Ssan, Ka Baird, Angel Bat Dawid, Dirar Kalash, Ellen Fullman, grupa Księżyc, Laraaji, Juliana Huxtable, Resina, Nicolás Jaar, Raphael Rogiński, Paweł Szamburski, Rolando Hernández i duet Senyawa.

Nicolas Jaar – Telas

Do tego sesje z Machine Listeningu, zajęcia fitness z elementami twerku, warsztaty, video-eseje i wiele innych atrakcji. UWAGA! Na część z wydarzeń należy zarejestrować się wcześniej. Więcej informacji na temat organizacji oraz harmonogram znajdziecie pod tymi adresami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →