Unsound 2018 ogłasza motyw przewodni

Wydarzenie

Jak żyć pośród zdjęć na insta, memów, botów, robotów, fake newsów, teorii spiskowych i kryptowalut? Między innymi tymi tematami zajmie się tegoroczny Unsound Festival w Krakowie.

16. edycja krakowskiego festiwalu Unsound odbędzie się pod hasłem Presence. Organizatorzy wspólnie z uczestnikami szukać będą odpowiedzi na pytania:
Jak żyć pośród zdjęć na insta, memów, botów, robotów, fake newsów, teorii spiskowych i kryptowalut? Jak radzić sobie z gromadzeniem danych, z niesprawiedliwymi społecznie algorytmami, z powszechnym lękiem i psychofarmakologią? Jak to się dzieje, że za pomocą mediów tworzą się i rozpadają wspólnoty? Jak zmienić nasze życie, kiedy mamy wrażenie, że sterują nim narzędzia stworzone przez nas samych? Jak się od tego wszystkiego uwolnić? Uciec do natury, której przestaliśmy być częścią?
Unsound poprzez serię koncertów, imprez, spotkań, dyskusji i pokazów filmowych przyjrzy się powyższym zagadnieniom i zaprezentuje dokonania artystów, którzy idą pod prąd, zmuszając słuchacza do skupienia.
Unsound Festival 2018 odbędzie się w dniach od 7 do 14 października w Krakowie.
Jeśli chcecie wziąć udział w tegorocznej edycji festiwalu napiszcie, w jaki sposób zajmujecie się motywem przewodnim PRESENCE. Stronę A4 z opisem Waszego projektu należy przesyłać na adres [email protected] do 15 czerwca.
Zobacz też:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →