Unsound wyprzedany i „rozszyfrowany”

News

Idea niespodzianki krakowskiego festiwalu przynosi pierwsze żniwa. Wszystkie karnety rozeszły się już pierwszego dnia sprzedaży. Zobacz także "rozszyfrowany" komunikat prasowy!

Festiwal Unsound Kraków 2015 odbędzie się między 11 a 18 października, w rozsianych po całym mieście lokacjach, nierzadko zaadaptowanych specjalnie na tę okazję. Pomimo braku line-upu, wszystkie karnety sprzedały się w kilkanaście minut. Pierwsze ogłoszenia programowe nadejdą w sierpniu, wtedy ruszy także sprzedaż biletów na pojedyncze wydarzenia. Część koncertów pozostanie jednak dalej niespodzianką. Organizatorzy zapowiadają poddanie uczestników festiwalu próbie. „Czy słuchamy inaczej, kiedy nie wiemy i/lub nie widzimy, kto występuje?”

Pierwszy komunikat prasowy dotyczący Unsoundu i jego motywu przewodniego w tym roku – “Surprise” – był w sporej części zamazany. Poradził sobie z tym pewien krakowski fotograf, który po małej obróbce odkrył tekst. Z pewnością jednym z najbardziej interesujących fragmentów „zaszyfrowanej” treści jest cytat dyrektora artystycznego Mata Schulza: „dpksdjdl sehnsljrnlj sljjlasljas… właśnie tego potrzebuje… muzyki eksperymentalnej.”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

11-18.10.2015 l UNSOUND Festival l Kraków

Pełną „odkodowaną” treść możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →