Theo Parrish wystąpi na krakowskim Unsound

Wydarzenie

Unsound ogłosił nazwiska kolejnych artystów, którzy uświetnią 10-tą edycję krakowskiego festiwalu. W dniach 14-21 października usłyszmy m.in. Theo Parrisha, Pole i Vakulę.

Legendarny Theo Parrish dzięki Unsound pojawi się po raz pierwszy w Polsce. Znany z bezkompromisowości i miłości do winyli Parrish z całą pewnością jest jednym z najjaśniejszych punktów tegorocznej edycji festiwalu.
Theo Parrish to jednak nie jedyny ciekawy artysta, który właśnie dołączył do składu Unsound 2012. W Krakowie pojawą się też Demdike Stare w towarzystwie muzyków Sinfonietty Cracovii, Mala prezentujący połączenie muzyki basowej i kubańskiej oraz hałaśliwi i hipnotyzujący tanecznym groove Factory Floor.
Stefan Betke aka Pole to już stały bywalec Unsound, a jego obecność z pewnością ucieszy miłośników oszczędnego dubstepowego brzmienia, natomiast pochodzący z Rosji Slava zagra live w klimacie melancholijnego techno. Skład DJ-ski uzupełnią Vakula, Ron MorelliMikeQ.
Miasto: Kraków

Potwierdzeni artyści:

Biosphere & Lustmord, Tim Hecker & Oneohtrix Point Never, Robert Henke (Monolake) & Christopher Bauder, Ben Frost, Shackleton, Julia Holter, Cooly G, Kuedo, ATOM™, Hieroglyphic Being, Traxman, Vatican Shadow, Kevin Drumm, V/Vm, Evian Christ, aTelecine, Theo Parrish, Mala, Demdike Starke, Factory Floor, Pole, Slava, Vakula, Ron Morelli, MikeQ

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →