Unitra powróci na rynek! Kultowa polska marka wypuści nowy sprzęt  

Fot. Manuals.plus
News
Unitra znów ma szansę zagościć w polskich domach

Za inicjatywą reaktywacji Unitry stoi Michał Kiciński, jeden z założycieli firmy CD Projekt.

Unitra znów ma szansę zagościć w polskich domach

Jaka jest najbardziej znana polska marka produkująca wysokiej jakości sprzęt grający? Oczywiście Unitra. To właśnie na sprzęcie tej firmy miliony Polaków słuchały w latach 80. muzyki i radia. Teraz dzięki Michałowi Kicińskiemu, który był jednym ze współzałożycieli firmy CD Projekt, na rynek trafią nowe sprzęty sygnowane słynnym kwadratowym logiem.

Co prawda Unitrę próbowano już wskrzeszać, i to całkiem niedawno, bo w roku 2014. Jednak inicjatywa zakończyła się porażką. Głównie chodziło o to, że logotyp marki postanowiono „dokleić” do sprzętów produkowanych w… Chinach. Tym razem jednak sytuacja ma wyglądać inaczej i produkcja ma odbywać się w 100% w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stawiamy na lokalną produkcję, która przekłada się również na jakość i trwałość sprzętu. Produkując w Polsce, chcemy też pomóc uniknąć niedoboru sprzętu elektronicznego.

 – mówi Daniel Kostrzewa, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Unitry
Fot. CM.pl

Niezawodny sprzęt na długie lata

Nowy właściciel wyjawił mediom, że ma zamiar zainwestować w Unitrę kilkanaście milionów złotych. Nie wiemy jednak, jaki dokładnie rodzaj sprzętu będzie sprzedawany. Możemy założyć, że będą to prawdopodobnie wzmacniacze, amplitunery, kolumny czy gramofony. Firma, która na razie liczy 20 pracowników, zapewnia, że oferowane przez nią produkty będą działały przez długie lata, a ewentualne usterki będą szybko diagnozowane i naprawiane.

Kiedy zobaczymy premierowe modele sprzętu nowej Unitry? Wszystko wskazuje na to, że już niedługo.

Nowy sprzęt audio zostanie zaprezentowany w showroomie marki już w czerwcu, a na sklepowych półkach ma się pojawić jesienią.

– wyjaśnia Kostrzewa

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →